Image
20.12.2012 0 Comments

Bitcasa ponúka neobmedzené úložisko v cloude

Bitcasa.jpg Cloudových úložísk je na výber veľa, každé však ponúka istý obmedzený úložný priestor. Hoci ten väčšine používateľov pohodlne postačí, Bitcasa prichádza so zaujímavým psychologickým ťahom, ktorý jej môže priniesť úspech - ponúka neobmedzený priestor na ukladanie súborov.

Spoločnosť dala o sebe vedieť v septembri 2011, keď tvrdila, že jej služby poskytnú ľuďom spôsob na uloženie neobmedzeného množstva dát na cloudové servery iba za 10 dolárov mesačne. V júni potom spustila bezplatné verejné betatestovanie s desktopovou aplikáciou a v auguste pridala rozšírenie pre prehliadač Google Chrome.

V týchto dňoch Bitcasa oznámila spustenie prvých mobilných aplikácií podporujúcich Android a Windows 8/RT. Aplikácia pre Windows 8 je teraz dostupná na stiahnutie vo Windows Store.

Instantný streaming z Bitcasa Infinite Drive umožňuje používateľom streamovať ich hudbu, videá a fotografie na mobilné aj desktopové zariadenia bez nutnosti synchronizácie a lokálneho ukladania súborov. Služba automaticky umiestni dáta odoslané používateľom do jednej zo štyroch kategórií: hudba, fotografie, videá a dokumenty. Dáta vraj budú šifrované na strane klienta, takže iba používateľ bude vedieť, aké súbory sú k dispozícii na jeho účte.

Aplikácie pre Mac a iOS by mali prísť v januári. Od februára potom Bitcasa plánuje zaviesť spoplatnenie služby 10 dolármi na mesiac.


Ak si chcete službu vyskúšať, klienta pre vaše zariadenie si môžete stiahnuť na webe www.bitcasa.com.

Zdroj: neowin.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá