Image
20.12.2012 0 Comments

Bitcasa ponúka neobmedzené úložisko v cloude

Bitcasa.jpg Cloudových úložísk je na výber veľa, každé však ponúka istý obmedzený úložný priestor. Hoci ten väčšine používateľov pohodlne postačí, Bitcasa prichádza so zaujímavým psychologickým ťahom, ktorý jej môže priniesť úspech - ponúka neobmedzený priestor na ukladanie súborov.

Spoločnosť dala o sebe vedieť v septembri 2011, keď tvrdila, že jej služby poskytnú ľuďom spôsob na uloženie neobmedzeného množstva dát na cloudové servery iba za 10 dolárov mesačne. V júni potom spustila bezplatné verejné betatestovanie s desktopovou aplikáciou a v auguste pridala rozšírenie pre prehliadač Google Chrome.

V týchto dňoch Bitcasa oznámila spustenie prvých mobilných aplikácií podporujúcich Android a Windows 8/RT. Aplikácia pre Windows 8 je teraz dostupná na stiahnutie vo Windows Store.

Instantný streaming z Bitcasa Infinite Drive umožňuje používateľom streamovať ich hudbu, videá a fotografie na mobilné aj desktopové zariadenia bez nutnosti synchronizácie a lokálneho ukladania súborov. Služba automaticky umiestni dáta odoslané používateľom do jednej zo štyroch kategórií: hudba, fotografie, videá a dokumenty. Dáta vraj budú šifrované na strane klienta, takže iba používateľ bude vedieť, aké súbory sú k dispozícii na jeho účte.

Aplikácie pre Mac a iOS by mali prísť v januári. Od februára potom Bitcasa plánuje zaviesť spoplatnenie služby 10 dolármi na mesiac.


Ak si chcete službu vyskúšať, klienta pre vaše zariadenie si môžete stiahnuť na webe www.bitcasa.com.

Zdroj: neowin.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

LinkedIn predstavil najväčší redizajn svojho webu od jeho spustenia pred 15 rokmi.

20.01.2017 00:22

Nová podoba bola výrazne uprataná, obsahuje nové navigačné nástroje a beží rýchlejšie. Mobilná aplikácia aj desktopová verzia dostali konzistentnejší dizajn. Podľa vyjadrenia firmy bolo hlavným cieľom ...

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá