19.3.2014 0 Comments

Bezplatná fakturačná aplikácia iKROS má za sebou úspešný polrok

Nová aplikácia na vystavovanie faktúr iKROS - online faktúry zadarmo oslavuje 6 mesiacov od spustenia, a tak nastal čas na krátky pohľad, ako sa jej za ten čas darilo.

Viac ako 5000 registrovaných používateľov

Aplikácia iKROS bola oficiálne spustená 16. septembra 2013 a za 6 mesiacov prevádzky sa jej podarilo získať úctyhodných 5020 registrovaných používateľov, ktorí vystavili viac ako 23 000 faktúr a predfaktúr. Priemerný mesačný prírastok používateľov je viac ako 800. Od začiatku marca záujem zvyšuje aj prebiehajúca billboardová kampaň.

Nové funkcie a kvalitná podpora

Aplikácia bola na základe podnetov od používateľov priebežne dopĺňaná o nasledovné funkcie:

- fakturácia v zahraničných menách,
- evidencia úhrad,
- QR kód na faktúre,
- zálohové faktúry,
- faktúry v angličtine a nemčine,
- tlač príjmových dokladov,
- podpora SEPA platieb (IBAN a SWIFT),
- podpora viacerých bankových účtov,
a ďalšie vylepšenia...

Používateľská podpora stojí najmä na emailovom a telefonickom helpdesku, prostredníctvom ktorého konzultantky prijímajú podnety a radia v otázkach používania aplikácie. S používateľmi iKROS aktívne komunikuje aj prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Twitter a Google+, kde ho sleduje niekoľko stoviek ľudí.

Tvorcovia avizujú, že iKROS bude v priebehu niekoľkých mesiacov doplnený o priame prepojenie na ekonomické programy KROS, a tiež o nové užitočné nástroje pre malých podnikateľov.

Ako to funguje?

Aplikácia iKROS - online faktúry zadarmo je bezplatná služba pre malých podnikateľov, umožňujúca pohodlne a rýchlo vystavovať faktúry, posielať ich emailom alebo tlačiť, sledovať ich úhrady a mať prehľad o svojich partneroch.

iKROS obsahuje množstvo praktických funkcií, ktoré maximálne uľahčujú vystavovanie faktúr. Na rozdiel od ručného vystavovania alebo ostatných online aplikácií, iKROS inteligentne pomáha - predvypĺňa údaje o partneroch, automaticky ukladá prácu alebo ponúka vopred zadané položky.

Aplikáciu iKROS so všetkými jej funkciami je možné vyskúšať na www.ikros.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá