19.3.2014 0 Comments

Bezplatná fakturačná aplikácia iKROS má za sebou úspešný polrok

Nová aplikácia na vystavovanie faktúr iKROS - online faktúry zadarmo oslavuje 6 mesiacov od spustenia, a tak nastal čas na krátky pohľad, ako sa jej za ten čas darilo.

Viac ako 5000 registrovaných používateľov

Aplikácia iKROS bola oficiálne spustená 16. septembra 2013 a za 6 mesiacov prevádzky sa jej podarilo získať úctyhodných 5020 registrovaných používateľov, ktorí vystavili viac ako 23 000 faktúr a predfaktúr. Priemerný mesačný prírastok používateľov je viac ako 800. Od začiatku marca záujem zvyšuje aj prebiehajúca billboardová kampaň.

Nové funkcie a kvalitná podpora

Aplikácia bola na základe podnetov od používateľov priebežne dopĺňaná o nasledovné funkcie:

- fakturácia v zahraničných menách,
- evidencia úhrad,
- QR kód na faktúre,
- zálohové faktúry,
- faktúry v angličtine a nemčine,
- tlač príjmových dokladov,
- podpora SEPA platieb (IBAN a SWIFT),
- podpora viacerých bankových účtov,
a ďalšie vylepšenia...

Používateľská podpora stojí najmä na emailovom a telefonickom helpdesku, prostredníctvom ktorého konzultantky prijímajú podnety a radia v otázkach používania aplikácie. S používateľmi iKROS aktívne komunikuje aj prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Twitter a Google+, kde ho sleduje niekoľko stoviek ľudí.

Tvorcovia avizujú, že iKROS bude v priebehu niekoľkých mesiacov doplnený o priame prepojenie na ekonomické programy KROS, a tiež o nové užitočné nástroje pre malých podnikateľov.

Ako to funguje?

Aplikácia iKROS - online faktúry zadarmo je bezplatná služba pre malých podnikateľov, umožňujúca pohodlne a rýchlo vystavovať faktúry, posielať ich emailom alebo tlačiť, sledovať ich úhrady a mať prehľad o svojich partneroch.

iKROS obsahuje množstvo praktických funkcií, ktoré maximálne uľahčujú vystavovanie faktúr. Na rozdiel od ručného vystavovania alebo ostatných online aplikácií, iKROS inteligentne pomáha - predvypĺňa údaje o partneroch, automaticky ukladá prácu alebo ponúka vopred zadané položky.

Aplikáciu iKROS so všetkými jej funkciami je možné vyskúšať na www.ikros.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá