19.3.2014 0 Comments

Bezplatná fakturačná aplikácia iKROS má za sebou úspešný polrok

Nová aplikácia na vystavovanie faktúr iKROS - online faktúry zadarmo oslavuje 6 mesiacov od spustenia, a tak nastal čas na krátky pohľad, ako sa jej za ten čas darilo.

Viac ako 5000 registrovaných používateľov

Aplikácia iKROS bola oficiálne spustená 16. septembra 2013 a za 6 mesiacov prevádzky sa jej podarilo získať úctyhodných 5020 registrovaných používateľov, ktorí vystavili viac ako 23 000 faktúr a predfaktúr. Priemerný mesačný prírastok používateľov je viac ako 800. Od začiatku marca záujem zvyšuje aj prebiehajúca billboardová kampaň.

Nové funkcie a kvalitná podpora

Aplikácia bola na základe podnetov od používateľov priebežne dopĺňaná o nasledovné funkcie:

- fakturácia v zahraničných menách,
- evidencia úhrad,
- QR kód na faktúre,
- zálohové faktúry,
- faktúry v angličtine a nemčine,
- tlač príjmových dokladov,
- podpora SEPA platieb (IBAN a SWIFT),
- podpora viacerých bankových účtov,
a ďalšie vylepšenia...

Používateľská podpora stojí najmä na emailovom a telefonickom helpdesku, prostredníctvom ktorého konzultantky prijímajú podnety a radia v otázkach používania aplikácie. S používateľmi iKROS aktívne komunikuje aj prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Twitter a Google+, kde ho sleduje niekoľko stoviek ľudí.

Tvorcovia avizujú, že iKROS bude v priebehu niekoľkých mesiacov doplnený o priame prepojenie na ekonomické programy KROS, a tiež o nové užitočné nástroje pre malých podnikateľov.

Ako to funguje?

Aplikácia iKROS - online faktúry zadarmo je bezplatná služba pre malých podnikateľov, umožňujúca pohodlne a rýchlo vystavovať faktúry, posielať ich emailom alebo tlačiť, sledovať ich úhrady a mať prehľad o svojich partneroch.

iKROS obsahuje množstvo praktických funkcií, ktoré maximálne uľahčujú vystavovanie faktúr. Na rozdiel od ručného vystavovania alebo ostatných online aplikácií, iKROS inteligentne pomáha - predvypĺňa údaje o partneroch, automaticky ukladá prácu alebo ponúka vopred zadané položky.

Aplikáciu iKROS so všetkými jej funkciami je možné vyskúšať na www.ikros.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá