20.5.2016 0 Comments

Bezpečnosť dokumentov zabezpečená. Samsung rozširuje spoluprácu so spoločnosťou Ubiquitech

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila rozšírenie spolupráce s dánskou nezávislou softvérovou spoločnosťou Ubiquity na riešeniach pre správu tlače. Softvér spoločnosti Ubiquiti bol Samsungom certifikovaný pre multifunkčné tlačiarne vrátane radu MultiXpress využívajúce inteligentné rozhranie Smart UX Center s operačným systémom Android. Vďaka novej dohode bude Samsung schopný poskytovať lepšie služby podnikovým zákazníkom využívajúcim IBM Z a Power system solutions.

Prostredníctvom riešenia správy tlače spoločnosti Ubiquity môžu tlačiarne Samsung pomôcť zlepšiť bezpečnosť pri tlači dokumentov vo firemnom prostredí. Riešenie identifikuje registrovaných užívateľov a tlač alebo zdieľanie dokumentov umožňuje len autorizovaným osobám, čím predchádza úniku dôverných informácií. Navyše softvér Ubiquiti všetky úlohy zaznamená a zaregistruje. Užívatelia vidia kompletný prehľad úloh na displeji Smart UX, predchádza sa tým duplicitnej alebo zbytočnej tlači.

Ubiquiti riešenie beží na systéme Windows, IBM Power a IBM System Z, vďaka tomu je pre firmy implementácia tlačiarní Samsung veľmi jednoduchá a v súlade s ich aktuálnou IT stratégiou. Samsung predpokladá, že všetci zákazníci budú vďaka novému softvéru schopní centralizovať riadenie tlače a zároveň tým znížia celkové náklady na vlastníctvo (TCO) tlačiarní.

„Silné a flexibilné riešenia Ubiquity umožňujú firmám konsolidáciu všetkých Windows tlačových serverov do jediného IBM System Z alebo Power platform. Môžu tak ušetriť značné sumy,“ povedal Klaus Kristiansen, generálny riaditeľ spoločnosti Ubiquiti.

„Bezpečnosť je pre Samsung prioritou. Prostredníctvom strategického partnerstva so spoločnosťou Ubiquity prináša Samsung vysoké zabezpečenie, úspornosť a jednoducho využiteľné tlačové riešenie, ktoré dokonale vyhovuje potrebám IT a kancelárskeho prostredia,“ poznamenáva David SW Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business spoločnosti Samsung Electronics.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá