20.5.2016 0 Comments

Bezpečnosť dokumentov zabezpečená. Samsung rozširuje spoluprácu so spoločnosťou Ubiquitech

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila rozšírenie spolupráce s dánskou nezávislou softvérovou spoločnosťou Ubiquity na riešeniach pre správu tlače. Softvér spoločnosti Ubiquiti bol Samsungom certifikovaný pre multifunkčné tlačiarne vrátane radu MultiXpress využívajúce inteligentné rozhranie Smart UX Center s operačným systémom Android. Vďaka novej dohode bude Samsung schopný poskytovať lepšie služby podnikovým zákazníkom využívajúcim IBM Z a Power system solutions.

Prostredníctvom riešenia správy tlače spoločnosti Ubiquity môžu tlačiarne Samsung pomôcť zlepšiť bezpečnosť pri tlači dokumentov vo firemnom prostredí. Riešenie identifikuje registrovaných užívateľov a tlač alebo zdieľanie dokumentov umožňuje len autorizovaným osobám, čím predchádza úniku dôverných informácií. Navyše softvér Ubiquiti všetky úlohy zaznamená a zaregistruje. Užívatelia vidia kompletný prehľad úloh na displeji Smart UX, predchádza sa tým duplicitnej alebo zbytočnej tlači.

Ubiquiti riešenie beží na systéme Windows, IBM Power a IBM System Z, vďaka tomu je pre firmy implementácia tlačiarní Samsung veľmi jednoduchá a v súlade s ich aktuálnou IT stratégiou. Samsung predpokladá, že všetci zákazníci budú vďaka novému softvéru schopní centralizovať riadenie tlače a zároveň tým znížia celkové náklady na vlastníctvo (TCO) tlačiarní.

„Silné a flexibilné riešenia Ubiquity umožňujú firmám konsolidáciu všetkých Windows tlačových serverov do jediného IBM System Z alebo Power platform. Môžu tak ušetriť značné sumy,“ povedal Klaus Kristiansen, generálny riaditeľ spoločnosti Ubiquiti.

„Bezpečnosť je pre Samsung prioritou. Prostredníctvom strategického partnerstva so spoločnosťou Ubiquity prináša Samsung vysoké zabezpečenie, úspornosť a jednoducho využiteľné tlačové riešenie, ktoré dokonale vyhovuje potrebám IT a kancelárskeho prostredia,“ poznamenáva David SW Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business spoločnosti Samsung Electronics.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá