20.5.2016 0 Comments

Bezpečnosť dokumentov zabezpečená. Samsung rozširuje spoluprácu so spoločnosťou Ubiquitech

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila rozšírenie spolupráce s dánskou nezávislou softvérovou spoločnosťou Ubiquity na riešeniach pre správu tlače. Softvér spoločnosti Ubiquiti bol Samsungom certifikovaný pre multifunkčné tlačiarne vrátane radu MultiXpress využívajúce inteligentné rozhranie Smart UX Center s operačným systémom Android. Vďaka novej dohode bude Samsung schopný poskytovať lepšie služby podnikovým zákazníkom využívajúcim IBM Z a Power system solutions.

Prostredníctvom riešenia správy tlače spoločnosti Ubiquity môžu tlačiarne Samsung pomôcť zlepšiť bezpečnosť pri tlači dokumentov vo firemnom prostredí. Riešenie identifikuje registrovaných užívateľov a tlač alebo zdieľanie dokumentov umožňuje len autorizovaným osobám, čím predchádza úniku dôverných informácií. Navyše softvér Ubiquiti všetky úlohy zaznamená a zaregistruje. Užívatelia vidia kompletný prehľad úloh na displeji Smart UX, predchádza sa tým duplicitnej alebo zbytočnej tlači.

Ubiquiti riešenie beží na systéme Windows, IBM Power a IBM System Z, vďaka tomu je pre firmy implementácia tlačiarní Samsung veľmi jednoduchá a v súlade s ich aktuálnou IT stratégiou. Samsung predpokladá, že všetci zákazníci budú vďaka novému softvéru schopní centralizovať riadenie tlače a zároveň tým znížia celkové náklady na vlastníctvo (TCO) tlačiarní.

„Silné a flexibilné riešenia Ubiquity umožňujú firmám konsolidáciu všetkých Windows tlačových serverov do jediného IBM System Z alebo Power platform. Môžu tak ušetriť značné sumy,“ povedal Klaus Kristiansen, generálny riaditeľ spoločnosti Ubiquiti.

„Bezpečnosť je pre Samsung prioritou. Prostredníctvom strategického partnerstva so spoločnosťou Ubiquity prináša Samsung vysoké zabezpečenie, úspornosť a jednoducho využiteľné tlačové riešenie, ktoré dokonale vyhovuje potrebám IT a kancelárskeho prostredia,“ poznamenáva David SW Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business spoločnosti Samsung Electronics.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá