15.1.2013 0 Comments

Azet.sk získal ocenenie Superbrands

Superbrands je najuznávanejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek. Hodnotenie a nominácie značiek na ceny Superbrands prebieha na základe identických kritérií, dnes už v 88 krajinách sveta, vrátane Slovenskej republiky. Dnes sa týmto titulom môže pochváliť aj slovenská internetová jednotka - Azet.sk.

„Nakoľko titul Superbrands môžu získať značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť a ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami, je toto ocenenie pre nás o to hodnotnejšie," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec.

Titul Superbrands sa udeľuje po dôkladnom výbere expertnej komisie a oprávňuje značku zúčastniť sa programu Superbrands, ktorý jej pomôže zoznámiť širokú verejnosť s výsledkami práce pri budovaní značky.

„Na budovanie značky Azet.sk vynakladáme nemalé úsilie a preto sme radi, že našu prácu ocenili nielen kvalifikovaní odborníci, ale aj samotní spotrebitelia a ľudia, ktorí ju používajú. Značka Azet.sk totižto v sebe zahŕňa už viac ako 40 kvalitných portálových služieb. Jeden z brandov Azetu - Pokec.sk je dokonca najvyhľadávanejším webom a slovom na slovenskom internete," vysvetľuje ďalej Milan Dubec.

Srdcom programu je Brand Council. Porota zložená z uznávaných odborníkov hodnotí pomocou výsledku prieskumu verejnej mienky o všetkých značkách v Slovenskej republike a rozhoduje, ktoré značky budú nominované na titul V Brand Council teda zasadnú najväčší odborníci z oblasti komunikácie, médií, patentov, brandingu, PR a marketingu, čím je zaručené nezávislé a kompletné hodnotenie. Brand Council pri udelení titulu Superbrands používa kritéria ako sú sila a známosť značky, lojalita zákazníkov, povesť či tradícia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá