15.1.2013 0 Comments

Azet.sk získal ocenenie Superbrands

Superbrands je najuznávanejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek. Hodnotenie a nominácie značiek na ceny Superbrands prebieha na základe identických kritérií, dnes už v 88 krajinách sveta, vrátane Slovenskej republiky. Dnes sa týmto titulom môže pochváliť aj slovenská internetová jednotka - Azet.sk.

„Nakoľko titul Superbrands môžu získať značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť a ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami, je toto ocenenie pre nás o to hodnotnejšie," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec.

Titul Superbrands sa udeľuje po dôkladnom výbere expertnej komisie a oprávňuje značku zúčastniť sa programu Superbrands, ktorý jej pomôže zoznámiť širokú verejnosť s výsledkami práce pri budovaní značky.

„Na budovanie značky Azet.sk vynakladáme nemalé úsilie a preto sme radi, že našu prácu ocenili nielen kvalifikovaní odborníci, ale aj samotní spotrebitelia a ľudia, ktorí ju používajú. Značka Azet.sk totižto v sebe zahŕňa už viac ako 40 kvalitných portálových služieb. Jeden z brandov Azetu - Pokec.sk je dokonca najvyhľadávanejším webom a slovom na slovenskom internete," vysvetľuje ďalej Milan Dubec.

Srdcom programu je Brand Council. Porota zložená z uznávaných odborníkov hodnotí pomocou výsledku prieskumu verejnej mienky o všetkých značkách v Slovenskej republike a rozhoduje, ktoré značky budú nominované na titul V Brand Council teda zasadnú najväčší odborníci z oblasti komunikácie, médií, patentov, brandingu, PR a marketingu, čím je zaručené nezávislé a kompletné hodnotenie. Brand Council pri udelení titulu Superbrands používa kritéria ako sú sila a známosť značky, lojalita zákazníkov, povesť či tradícia.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá