15.1.2013 0 Comments

Azet.sk získal ocenenie Superbrands

Superbrands je najuznávanejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek. Hodnotenie a nominácie značiek na ceny Superbrands prebieha na základe identických kritérií, dnes už v 88 krajinách sveta, vrátane Slovenskej republiky. Dnes sa týmto titulom môže pochváliť aj slovenská internetová jednotka - Azet.sk.

„Nakoľko titul Superbrands môžu získať značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť a ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami, je toto ocenenie pre nás o to hodnotnejšie," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec.

Titul Superbrands sa udeľuje po dôkladnom výbere expertnej komisie a oprávňuje značku zúčastniť sa programu Superbrands, ktorý jej pomôže zoznámiť širokú verejnosť s výsledkami práce pri budovaní značky.

„Na budovanie značky Azet.sk vynakladáme nemalé úsilie a preto sme radi, že našu prácu ocenili nielen kvalifikovaní odborníci, ale aj samotní spotrebitelia a ľudia, ktorí ju používajú. Značka Azet.sk totižto v sebe zahŕňa už viac ako 40 kvalitných portálových služieb. Jeden z brandov Azetu - Pokec.sk je dokonca najvyhľadávanejším webom a slovom na slovenskom internete," vysvetľuje ďalej Milan Dubec.

Srdcom programu je Brand Council. Porota zložená z uznávaných odborníkov hodnotí pomocou výsledku prieskumu verejnej mienky o všetkých značkách v Slovenskej republike a rozhoduje, ktoré značky budú nominované na titul V Brand Council teda zasadnú najväčší odborníci z oblasti komunikácie, médií, patentov, brandingu, PR a marketingu, čím je zaručené nezávislé a kompletné hodnotenie. Brand Council pri udelení titulu Superbrands používa kritéria ako sú sila a známosť značky, lojalita zákazníkov, povesť či tradícia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá