28.11.2012 0 Comments

Azet.sk rozširuje svoje portfólio v oblasti nehnuteľností

Spoločnosť Azet.sk posilnila svoje produktové portfólio inzertných portálov v oblasti realít a to spustením inzertnej služby Byty.sk, ktorá dopĺňa už existujúce služby Nehnutelnosti.sk, Novostavby.sk a Reality.bazar.sk.

„Ponuka bytov na samostatnej doméne bola logickým krokom, pretože v oblasti realít sú to práve byty, ktoré sú najviac obchodovateľnou komoditou," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. Byty.sk sú určené občanom, ktorí preferujú bývanie v meste, v byte. V ponuke na Byty.sk je viac ako 47 000 bytov z celého Slovenska a neustále pribúdajú.

Byty sú prehľadne rozčlenené do kategórií: garsónky, 1 - izbové byty, 2 - izbové byty, 3 - izbové byty, 4 - izbové byty, 5 a viac izbové byty, mezonety. Používatelia si môžu byt rýchlo vyhľadať zadaním lokality, ceny, stavu rekonštrukcie, výmery či typu inzerenta (realitná kancelária / občan). Kupujúci si môžu uložiť, o aké byty majú záujem. Následne, v rámci služby Moje hľadania, dostanú jedenkrát denne e-mail s novopridanými bytmi.

Pre používateľov Byty.sk budú určite zaujímavé viaceré benefity - prehľadná fotogaléria, bezplatné pridávanie inzerátov a možnosť inzerovať aj bez registrácie, ktorá zjednoduší a uľahčí prácu pri pridávaní inzercie. Používatelia majú navyše k dispozícii sekciu „Poradňa" (finančná aj právna), v ktorej môžu získať dôležité rady od skúsených odborníkov z danej oblasti.

Asi najvýznamnejším benefitom pre používateľov na Byty.skUžitočné informácie. Obsahujú praktické vzory a návody pre zmluvy, ohlásenia, žiadosti týkajúce sa realít (napr. Kúpna zmluva, Nájomná zmluva, Zmluva o budúcej kúpnej zmluve, Návrh na vklad do katastra nehnuteľností, Ohlásenie drobnej stavby, stavebných úprav, Stavebný zákon atď.). Zmluvy a tlačivá je možné stiahnuť zadarmo.

Byty.sk obsahujú aj Katalóg úradov - ide o kontakty na rôzne inštitúcie ako sú: Katastrálne úrady, Správy katastra, Krajské stavebné úrady, kontakty na znalcov nehnuteľností, notárov a právnikov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá