28.11.2012 0 Comments

Azet.sk rozširuje svoje portfólio v oblasti nehnuteľností

Spoločnosť Azet.sk posilnila svoje produktové portfólio inzertných portálov v oblasti realít a to spustením inzertnej služby Byty.sk, ktorá dopĺňa už existujúce služby Nehnutelnosti.sk, Novostavby.sk a Reality.bazar.sk.

„Ponuka bytov na samostatnej doméne bola logickým krokom, pretože v oblasti realít sú to práve byty, ktoré sú najviac obchodovateľnou komoditou," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. Byty.sk sú určené občanom, ktorí preferujú bývanie v meste, v byte. V ponuke na Byty.sk je viac ako 47 000 bytov z celého Slovenska a neustále pribúdajú.

Byty sú prehľadne rozčlenené do kategórií: garsónky, 1 - izbové byty, 2 - izbové byty, 3 - izbové byty, 4 - izbové byty, 5 a viac izbové byty, mezonety. Používatelia si môžu byt rýchlo vyhľadať zadaním lokality, ceny, stavu rekonštrukcie, výmery či typu inzerenta (realitná kancelária / občan). Kupujúci si môžu uložiť, o aké byty majú záujem. Následne, v rámci služby Moje hľadania, dostanú jedenkrát denne e-mail s novopridanými bytmi.

Pre používateľov Byty.sk budú určite zaujímavé viaceré benefity - prehľadná fotogaléria, bezplatné pridávanie inzerátov a možnosť inzerovať aj bez registrácie, ktorá zjednoduší a uľahčí prácu pri pridávaní inzercie. Používatelia majú navyše k dispozícii sekciu „Poradňa" (finančná aj právna), v ktorej môžu získať dôležité rady od skúsených odborníkov z danej oblasti.

Asi najvýznamnejším benefitom pre používateľov na Byty.skUžitočné informácie. Obsahujú praktické vzory a návody pre zmluvy, ohlásenia, žiadosti týkajúce sa realít (napr. Kúpna zmluva, Nájomná zmluva, Zmluva o budúcej kúpnej zmluve, Návrh na vklad do katastra nehnuteľností, Ohlásenie drobnej stavby, stavebných úprav, Stavebný zákon atď.). Zmluvy a tlačivá je možné stiahnuť zadarmo.

Byty.sk obsahujú aj Katalóg úradov - ide o kontakty na rôzne inštitúcie ako sú: Katastrálne úrady, Správy katastra, Krajské stavebné úrady, kontakty na znalcov nehnuteľností, notárov a právnikov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá