28.11.2012 0 Comments

Azet.sk rozširuje svoje portfólio v oblasti nehnuteľností

Spoločnosť Azet.sk posilnila svoje produktové portfólio inzertných portálov v oblasti realít a to spustením inzertnej služby Byty.sk, ktorá dopĺňa už existujúce služby Nehnutelnosti.sk, Novostavby.sk a Reality.bazar.sk.

„Ponuka bytov na samostatnej doméne bola logickým krokom, pretože v oblasti realít sú to práve byty, ktoré sú najviac obchodovateľnou komoditou," hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. Byty.sk sú určené občanom, ktorí preferujú bývanie v meste, v byte. V ponuke na Byty.sk je viac ako 47 000 bytov z celého Slovenska a neustále pribúdajú.

Byty sú prehľadne rozčlenené do kategórií: garsónky, 1 - izbové byty, 2 - izbové byty, 3 - izbové byty, 4 - izbové byty, 5 a viac izbové byty, mezonety. Používatelia si môžu byt rýchlo vyhľadať zadaním lokality, ceny, stavu rekonštrukcie, výmery či typu inzerenta (realitná kancelária / občan). Kupujúci si môžu uložiť, o aké byty majú záujem. Následne, v rámci služby Moje hľadania, dostanú jedenkrát denne e-mail s novopridanými bytmi.

Pre používateľov Byty.sk budú určite zaujímavé viaceré benefity - prehľadná fotogaléria, bezplatné pridávanie inzerátov a možnosť inzerovať aj bez registrácie, ktorá zjednoduší a uľahčí prácu pri pridávaní inzercie. Používatelia majú navyše k dispozícii sekciu „Poradňa" (finančná aj právna), v ktorej môžu získať dôležité rady od skúsených odborníkov z danej oblasti.

Asi najvýznamnejším benefitom pre používateľov na Byty.skUžitočné informácie. Obsahujú praktické vzory a návody pre zmluvy, ohlásenia, žiadosti týkajúce sa realít (napr. Kúpna zmluva, Nájomná zmluva, Zmluva o budúcej kúpnej zmluve, Návrh na vklad do katastra nehnuteľností, Ohlásenie drobnej stavby, stavebných úprav, Stavebný zákon atď.). Zmluvy a tlačivá je možné stiahnuť zadarmo.

Byty.sk obsahujú aj Katalóg úradov - ide o kontakty na rôzne inštitúcie ako sú: Katastrálne úrady, Správy katastra, Krajské stavebné úrady, kontakty na znalcov nehnuteľností, notárov a právnikov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá