2.11.2012 0 Comments

Avnet Technology Solutions zrýchľuje úspech IBM Business Partnerov ponukou nových služieb v regióne EMEA

Spoločnosť Avnet Technology Solutions, globálny líder v distribúcii IT riešení a prevádzková skupina spoločnosti Avnet, Inc. (NYSE: AVT), oznámila ponuku dvoch nových služieb pre IBM Partnerov v regióne EMEA - 'Middleware Infrastructure Automation' a 'Social Business in the Cloud' - služby, ktoré sa kanálu EMEA sprístupňujú po akvizícii spoločnosti Ascendant Technology zo strany Avnetu. Tieto riešenia sú navrhnuté na rozšírenie schopností partnerov, zníženie bariér vstupu na trh a zrýchlenie predaja kompletných riešení dátových centier pre IBM obchodných partnerov Avnetu. Po úspešnom začiatku poskytovania týchto služieb v USA a Kanade sú tieto dnes dostupné v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Belgicku a Turecku.

„Tieto služby nám umožnia ponúkať pokročilé zručnosti a skúsenosti v dodávaní komplexných služieb implementácie softvéru IBM a sú zamerané tak, aby našim partnerom umožnili rast podnikania v regióne EMEA," uviedol Ian Belton, IBM Sofwtware Business Development Director v spoločnosti Avnet Technology Solutions pre región EMEA.

„Po úspešnom začiatku v USA a Kanade môžu naši IBM partneri okamžite využiť túto ponuku na rozšírenie ich vlastných služieb typu end-to-end. Zvýšia tým spokojnosť zákazníkov pri maximalizácii nových možností dosahovania zisku. Medzi tieto možnosti patrí motivačný program Solution Accelerator od IBM, pri ktorom sa vypláca bonus za predaj hardvéru a softvéru od IBM spoločne v jednej transakcii," dodal.

Automatizácia middleware infraštruktúry
Koncoví užívatelia, ktorí používajú robustné internetové stránky založené na softvéri IBM, potrebujú priebežnú podporu pri správe a údržbe týchto stále sa vyvíjajúcich komplexných systémov.

S novou službou Middleware Infrastructure Automation od Avnetu partneri môžu:

  • implementovať upraviteľný rámec, ktorý ponúka centralizovanú automatizáciu inštalácií a záplat, riadenie konfigurácie a použitie aplikácií na heterogénnych platformách middlewaru, svojim zákazníkom;
  • pracovať pri inštalácii tejto služby priamo s IT tímom zákazníka a
  • znížiť náklady zákazníkov na správu a pomôcť im efektívne rozširovať svoje investície do infraštruktúry prostredníctvom nového hardvéru a softvéru, čím sa podporia rastúce systémy.

Automatizáciou inštalácie produktov, konfigurácie a spustenia aplikácií dokážu partneri svojim zákazníkom pomôcť zmeniť časovo náročné a chybové manuálne činnosti na opakované automatizované procesy, čím sa zvýši efektívnosť vynaložených nákladov.

„Sociálne" podnikanie v cloude
Sociálne podnikanie a spolupráca predstavujú základné iniciatívy, avšak spoločnosti chcú do sveta sociálnych sietí vkĺznuť bez riešenia IT otázok a úzkych miest.

Prostredníctvom spoločnosti Avnet môžu partneri ponúkať spoluprácu a sociálne komponenty IBM cez cloud, čím umožnia:

  • ľuďom prijímajúcim rozhodnutia rýchlo začať bez čakania, kým ich interní pracovníci IT preskúmajú a implementujú aplikácie sociálnych médií a
  • zákazníkom začať s malým, na cloude založeným pilotným projektom, a stúpať smerom k veľkému produkčnému prostrediu, alebo sociálny softvér presťahovať po ukončení skúšobného obdobia do vlastných priestorov.

Okrem toho možno celé prostredie IBM Connections, vrátane blogov, profilov, wiki a komunít, spustiť v horizonte dní a nie týždňov či mesiacov, čím sa významne skracuje čas, potrebný na uvedenie na trh. Ponuku cloudu možno rozšíriť aj o návrh sociálnych prvkov a spolupráce a konzultácie pri zavedení s cieľom priniesť zákazníkom úspech.

  1. Ak potrebujete viac informácií o ktorejkoľvek z týchto nových ponúkaných služieb, pošlite e-mail do spoločnosti Avnet na adresuPartneri spoločnosti Avnet môžu navštíviť aj stránku http://www.ts.avnet.com/emea/vendors/ibm/

Akvizícia spoločnosti Ascendant Technology LLC, poprednej medzinárodnej IT konzultačnej spoločnosti špecializovanej na vývoj riešení IBM typu end-to-end, zo strany spoločnosti Avnet, bola ukončená 02. apríla 2012.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá