Image
8.10.2012 0 Comments

Apple si uctil pamiatku Steva Jobsa

steve-jobs.jpg Už je to rok, čo zomrel Steve Jobs, vizionár a spoluzakladateľ spoločnosti Apple. Aby mu vzdali hold a uctili si jeho pamiatku, na domovskej stránke Applu bolo zverejnené krátke video s Jobsovými najväčšími hitmi a revolučnými produktmi, ako iPod a iPhone. Pamätné čiernobiele fotografie uznávaného muža sú sprevádzané audiozáznamom z niektorých z jeho slávnych prezentácií. Po skončení prezentácie si môžete prečítať krátky list od jeho nástupcu a priateľa Tima Cooka, ktorého voľný preklad je zverejňujeme.

Správa od Tima Cooka, generálneho riaditeľa spoločnosti Apple.

Stevov odchod, dnes je tomu rok, bola smutná a ťažká doba pre nás všetkých. Dúfam, že dnes všetci premýšľate o jeho mimoriadnom živote a mnohých spôsoboch, akými robil svet lepším miestom.

Jeden z najväčších darov, ktoré dal Steve svetu, je Apple. Žiadna spoločnosť nikdy neinšpirovala takou kreativitou alebo nenastavila pre seba také vysoké štandardy. Naše hodnoty pochádzajú od Steva a jeho duch bude navždy základom Applu. Zdieľame veľkú výsadu a zodpovednosť niesť jeho dedičstvo do budúcnosti.

Som nesmierne hrdý na prácu, ktorú robíme, dodávanie produktov, ktoré naši zákazníci milujú, a vymýšľanie nových, ktoré ich nahradzujú. Je to úžasná pocta Stevovej pamiatke a všetkému, za čím stál.

Tim


Steve tu zanechal prosperujúcu spoločnosť, ktorá aj po jeho smrti naďalej rastie a prekonáva rekordy na trhu s akciami. Podľa už trinástej správy Best Global Brands 2012 je Apple druhá najlepšia svetová značka v tomto roku a získala náskok pred Googlom, IBM aj Microsoftom. Niektorí analytici hovoria, že s Applom to ide po jeho smrti dole vodou, no niektorí tvrdia pravý opak.

Zdroj: MojAndroid.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá