Image
8.10.2012 0 Comments

Apple si uctil pamiatku Steva Jobsa

steve-jobs.jpg Už je to rok, čo zomrel Steve Jobs, vizionár a spoluzakladateľ spoločnosti Apple. Aby mu vzdali hold a uctili si jeho pamiatku, na domovskej stránke Applu bolo zverejnené krátke video s Jobsovými najväčšími hitmi a revolučnými produktmi, ako iPod a iPhone. Pamätné čiernobiele fotografie uznávaného muža sú sprevádzané audiozáznamom z niektorých z jeho slávnych prezentácií. Po skončení prezentácie si môžete prečítať krátky list od jeho nástupcu a priateľa Tima Cooka, ktorého voľný preklad je zverejňujeme.

Správa od Tima Cooka, generálneho riaditeľa spoločnosti Apple.

Stevov odchod, dnes je tomu rok, bola smutná a ťažká doba pre nás všetkých. Dúfam, že dnes všetci premýšľate o jeho mimoriadnom živote a mnohých spôsoboch, akými robil svet lepším miestom.

Jeden z najväčších darov, ktoré dal Steve svetu, je Apple. Žiadna spoločnosť nikdy neinšpirovala takou kreativitou alebo nenastavila pre seba také vysoké štandardy. Naše hodnoty pochádzajú od Steva a jeho duch bude navždy základom Applu. Zdieľame veľkú výsadu a zodpovednosť niesť jeho dedičstvo do budúcnosti.

Som nesmierne hrdý na prácu, ktorú robíme, dodávanie produktov, ktoré naši zákazníci milujú, a vymýšľanie nových, ktoré ich nahradzujú. Je to úžasná pocta Stevovej pamiatke a všetkému, za čím stál.

Tim


Steve tu zanechal prosperujúcu spoločnosť, ktorá aj po jeho smrti naďalej rastie a prekonáva rekordy na trhu s akciami. Podľa už trinástej správy Best Global Brands 2012 je Apple druhá najlepšia svetová značka v tomto roku a získala náskok pred Googlom, IBM aj Microsoftom. Niektorí analytici hovoria, že s Applom to ide po jeho smrti dole vodou, no niektorí tvrdia pravý opak.

Zdroj: MojAndroid.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá