Image
8.10.2012 0 Comments

Apple si uctil pamiatku Steva Jobsa

steve-jobs.jpg Už je to rok, čo zomrel Steve Jobs, vizionár a spoluzakladateľ spoločnosti Apple. Aby mu vzdali hold a uctili si jeho pamiatku, na domovskej stránke Applu bolo zverejnené krátke video s Jobsovými najväčšími hitmi a revolučnými produktmi, ako iPod a iPhone. Pamätné čiernobiele fotografie uznávaného muža sú sprevádzané audiozáznamom z niektorých z jeho slávnych prezentácií. Po skončení prezentácie si môžete prečítať krátky list od jeho nástupcu a priateľa Tima Cooka, ktorého voľný preklad je zverejňujeme.

Správa od Tima Cooka, generálneho riaditeľa spoločnosti Apple.

Stevov odchod, dnes je tomu rok, bola smutná a ťažká doba pre nás všetkých. Dúfam, že dnes všetci premýšľate o jeho mimoriadnom živote a mnohých spôsoboch, akými robil svet lepším miestom.

Jeden z najväčších darov, ktoré dal Steve svetu, je Apple. Žiadna spoločnosť nikdy neinšpirovala takou kreativitou alebo nenastavila pre seba také vysoké štandardy. Naše hodnoty pochádzajú od Steva a jeho duch bude navždy základom Applu. Zdieľame veľkú výsadu a zodpovednosť niesť jeho dedičstvo do budúcnosti.

Som nesmierne hrdý na prácu, ktorú robíme, dodávanie produktov, ktoré naši zákazníci milujú, a vymýšľanie nových, ktoré ich nahradzujú. Je to úžasná pocta Stevovej pamiatke a všetkému, za čím stál.

Tim


Steve tu zanechal prosperujúcu spoločnosť, ktorá aj po jeho smrti naďalej rastie a prekonáva rekordy na trhu s akciami. Podľa už trinástej správy Best Global Brands 2012 je Apple druhá najlepšia svetová značka v tomto roku a získala náskok pred Googlom, IBM aj Microsoftom. Niektorí analytici hovoria, že s Applom to ide po jeho smrti dole vodou, no niektorí tvrdia pravý opak.

Zdroj: MojAndroid.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá