Image
22.4.2015 0 Comments

Apple Watch bude možné kúpiť v kamenných obchodoch najskôr v júni

applewatch.jpg Keby ste si chceli kúpiť hodinky Apple Watch, do kamenných obchodov Applu po ne v nasledujúcich niekoľkých týždňoch nechoďte. Nové SmartWatch tu totiž nebude možné kúpiť minimálne do konca mája.

Vyplýva to z interného mema, ktoré rozoslala vybraným zamestnancom šéfka maloobchodného predaja Apple Angela Ahrendtsová a dostali sa k nemu novinári z britského denníka The Telegraph. Ahrendtsová v novom meme odpovedala na otázky zamestnancov, ktorí chceli vedieť, či sa Apple bude držať svojho skôr stanoveného plánu a začne SmartWatch budúci piatok predávať vo svojich obchodoch.

Apple totiž skôr oznámil, že jeho nové inteligentné hodinky bude možné „počas ich uvedenia na trh" zakúpiť iba on-line. Hovorca amerického gigantu však dĺžku tohto obdobia nešpecifikoval. Memo Ahrendtsovej tak túto otázku aspoň trochu viac objasnilo.
Ako uviedla Ahrendtsová, v nasledujúcich niekoľkých týždňoch si bude možné Apple Watch objednávať iba na internete, neskôr však budú zákazníci môcť prísť aj do obchodu a kúpiť si hodinky priamo tam. Bližšie informácie o tom, kedy sa budú dať hodinky kúpiť priamo v kamennom obchode, Ahrendtsová prisľúbila zverejniť v krátkom čase.

Ako ďalej vyplýva z mema, vďaka on-line objednávkam môže Apple zariadenia doručovať rýchlejšie. Podľa Ahrendtsovej sú Apple Watch „najosobnejším produktom, ktorý Apple doteraz vydal", a jeho predaj teda vyžaduje úplne iný prístup. Preto padlo rozhodnutie, že si ho zákazníci budú môcť vyskúšať pred tým, než si hodinky objednajú.

Báť sa však nemusia ani tí fanúšikovia Applu, ktorí si obľúbili dlhé rady pred Apple Stormi, tvoriace sa pred vydaním prakticky každého nového produktu. Nie všetky nové zariadenia Applu sa v budúcnosti totiž budú predávať pomocou rovnakého modelu ako Apple Watch.
„My všetci v Apple milujeme tieto predaje a v budúcnosti sa na ne môžete opäť tešiť," uviedla Ahrendtsová.

Apple Watch si možno v Spojených štátoch amerických predobjednávať od minulého piatka. Hodinky však boli vypredané v priebehu niekoľkých minút a veľa zákazníkov si tak na ich dodanie bude musieť počkať až do júna. No niektorí šťastlivci sa k nim dostanú už budúci piatok, keď sa začnú doručovať prvé predobjednávky.

Zdroj: ComputerWorld


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá