Image
22.4.2015 0 Comments

Apple Watch bude možné kúpiť v kamenných obchodoch najskôr v júni

applewatch.jpg Keby ste si chceli kúpiť hodinky Apple Watch, do kamenných obchodov Applu po ne v nasledujúcich niekoľkých týždňoch nechoďte. Nové SmartWatch tu totiž nebude možné kúpiť minimálne do konca mája.

Vyplýva to z interného mema, ktoré rozoslala vybraným zamestnancom šéfka maloobchodného predaja Apple Angela Ahrendtsová a dostali sa k nemu novinári z britského denníka The Telegraph. Ahrendtsová v novom meme odpovedala na otázky zamestnancov, ktorí chceli vedieť, či sa Apple bude držať svojho skôr stanoveného plánu a začne SmartWatch budúci piatok predávať vo svojich obchodoch.

Apple totiž skôr oznámil, že jeho nové inteligentné hodinky bude možné „počas ich uvedenia na trh" zakúpiť iba on-line. Hovorca amerického gigantu však dĺžku tohto obdobia nešpecifikoval. Memo Ahrendtsovej tak túto otázku aspoň trochu viac objasnilo.
Ako uviedla Ahrendtsová, v nasledujúcich niekoľkých týždňoch si bude možné Apple Watch objednávať iba na internete, neskôr však budú zákazníci môcť prísť aj do obchodu a kúpiť si hodinky priamo tam. Bližšie informácie o tom, kedy sa budú dať hodinky kúpiť priamo v kamennom obchode, Ahrendtsová prisľúbila zverejniť v krátkom čase.

Ako ďalej vyplýva z mema, vďaka on-line objednávkam môže Apple zariadenia doručovať rýchlejšie. Podľa Ahrendtsovej sú Apple Watch „najosobnejším produktom, ktorý Apple doteraz vydal", a jeho predaj teda vyžaduje úplne iný prístup. Preto padlo rozhodnutie, že si ho zákazníci budú môcť vyskúšať pred tým, než si hodinky objednajú.

Báť sa však nemusia ani tí fanúšikovia Applu, ktorí si obľúbili dlhé rady pred Apple Stormi, tvoriace sa pred vydaním prakticky každého nového produktu. Nie všetky nové zariadenia Applu sa v budúcnosti totiž budú predávať pomocou rovnakého modelu ako Apple Watch.
„My všetci v Apple milujeme tieto predaje a v budúcnosti sa na ne môžete opäť tešiť," uviedla Ahrendtsová.

Apple Watch si možno v Spojených štátoch amerických predobjednávať od minulého piatka. Hodinky však boli vypredané v priebehu niekoľkých minút a veľa zákazníkov si tak na ich dodanie bude musieť počkať až do júna. No niektorí šťastlivci sa k nim dostanú už budúci piatok, keď sa začnú doručovať prvé predobjednávky.

Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá