27.8.2015 0 Comments

Aplikácia postavená na systéme IBM Watson pomáha budovať virtuálne futbalové tímy

Spoločnosť Edge Up Sports pomocou technológie systemu IBM Watson vyvíja aplikáciu, ktorá pomôže vlastníkom virtuálnych futbalových tímov organizovať ich výkonnosť v optimálnej miere pre ich ligu.

33 milionov majiteľov virtuálnych futbalových tímov venuje týždenne niekoľko hodín tvorbe stratégie svojho mužstva, aby v najbližšom ligovom zápase podalo optimálny výkon smerujúci k víťazstvu. Keďže objem dostupných informácií o virtuálnych futbalových tímoch, ich hráčoch, zraneniach, prestupoch a podobne neustále rastie, je pre hráčov „futbalových manažérov" stále náročnejšie správne vyhodnotiť všetky novinky a zahrnúť ich do svojej stratégie.

Spoločnosť Edge Up Sports fanúšikom virtuálnych futbalových tímov preto prináša možnosť využívať kognitívne schopnosti IBM systému Watson, aby mohli ešte rýchlejšie, lepšie a s využitím všetkých dostupných informácií, manažovať svoje virtuálne futbalové tímy. Hráči „futbalových manažérov", tak môžu využívať rovnaké kognitívne schopnosti systému Watson, aké využívajú firmy v biznise, zdravotnícke zariadenia pri starostlivosti o pacientov a mestá pri poskytovaní služieb občanom.

Spoločnosť IBM nie je žiadnym nováčikom pri zbieraní a vyhodnocovaní športových dát. Už viac ako 20 rokov zlepšuje IBM športovú analytiku v mnohých smeroch a športoch od tenisu, cez americký futbal až po rugby.

Viac informácií k téme nájdete Tu.

Video k téme nájdete Tu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá