Image
27.10.2015 0 Comments

Anketa NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015 štartuje

Piaty ročník ankety NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015, hlasovania o najsympatickejšie zariadenie zo sveta notebookov a tabletov, a zároveň prvý ročník PHABLET ROKA 2015 práve odštartoval. Hlasovať môžete odteraz až do 15. 11. 2015 na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Značka, parametre, technológia, dizajn i cena. Čokoľvek môže byť tým, čo ovplyvňuje váš názor na produkty a čo môžete odmeniť svojím hlasom. A možno práve váš hlas odmeníme na oplátku my hodnotnou cenou.

Tohtoročná anketa bude o čosi „širšia" najmä preto, že z kategórie TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK sú vyčlenené herné zariadenia, pre ktoré bola vytvorená samostatná kategória TOP HERNÝ NOTEBOOK. Dôvod je jasný. Môže sa zdať, že tieto zariadenia sú si navzájom dosť podobné. Charakterizujú ich veľkosť a kvalita displeja, perfektný zvuk, rýchlosť a výkon. Herné zariadenia si však predsa len vyžadujú o čosi vyšší výkon, vyššie sú aj nároky na grafiku a s tým spojené efektívnejšie chladenie atď. Navyše to, že ide o hernú „beštiu", dávajú výrobcovia najavo aj dizajnom zariadení.

Ďalšia zmena je nová samostatná kategória TOP PHABLET. Vybrať produkty do tejto kategórie bolo pomerne komplikované, keďže každý novší smartfón zvláda veľkú časť toho, na čo zvyčajne najčastejšie tablet používame, ale naše kritériá na phablet boli predsa len o čosi prísnejšie, najmä čo sa týka veľkosti a kvality displeja, rôznych multimediálnych funkcií a v neposlednom rade výdrže na batériu.

Finálne vyhlásené kategórie teda sú:

TOP 2 v 1 (tablet a notebook v jednom)
TOP ULTRABOOK (najnovší procesor Intel, SSD, tenké telo, rýchly štart...)
TOP PROFESIONÁLNY NOTEBOOK (do pracovného prostredia)
TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK (na multimediálnu zábavu)
TOP HERNÝ NOTEBOOK (na hry náročné na výkon)
TOP EKONOMICKÝ NOTEBOOK (pomer cena/výkon)
TOP OSOBNÝ TABLET (tablet ako váš osobný spoločník)
TOP PROFESIONÁLNY TABLET (do pracovného prostredia)
TOP PHABLET (smartfón a tablet v jednom)

Podmienky hlasovania nájdete na stránke www.notebookroka.sk
Hlasovať môžete priamo na stránke www.notebookroka.sk
Hlasujte za svojho favorita a budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny.

Notebooky značiek DELL a HP, zariadenie 2 v 1 od firmy ACER, tablety značiek Lenovo, ASUS a nákupná poukážka v hodnote 100 eur na nákup čohokoľvek v sieti predajní ANDREA SHOP alebo na e-shope www.andreashop.sk.

Nechýba ani kategória TOP PRESS, v ktorej svoje sympatie a osobné skúsenosti odhalia odborní redaktori, ktorí sa počas roka 2015 venovali testovaniu a porovnávaniu mobilných zariadení.

Loga porota.jpg

Loga partneri 1000x600.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá