Image
27.10.2015 0 Comments

Anketa NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015 štartuje

Piaty ročník ankety NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015, hlasovania o najsympatickejšie zariadenie zo sveta notebookov a tabletov, a zároveň prvý ročník PHABLET ROKA 2015 práve odštartoval. Hlasovať môžete odteraz až do 15. 11. 2015 na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Značka, parametre, technológia, dizajn i cena. Čokoľvek môže byť tým, čo ovplyvňuje váš názor na produkty a čo môžete odmeniť svojím hlasom. A možno práve váš hlas odmeníme na oplátku my hodnotnou cenou.

Tohtoročná anketa bude o čosi „širšia" najmä preto, že z kategórie TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK sú vyčlenené herné zariadenia, pre ktoré bola vytvorená samostatná kategória TOP HERNÝ NOTEBOOK. Dôvod je jasný. Môže sa zdať, že tieto zariadenia sú si navzájom dosť podobné. Charakterizujú ich veľkosť a kvalita displeja, perfektný zvuk, rýchlosť a výkon. Herné zariadenia si však predsa len vyžadujú o čosi vyšší výkon, vyššie sú aj nároky na grafiku a s tým spojené efektívnejšie chladenie atď. Navyše to, že ide o hernú „beštiu", dávajú výrobcovia najavo aj dizajnom zariadení.

Ďalšia zmena je nová samostatná kategória TOP PHABLET. Vybrať produkty do tejto kategórie bolo pomerne komplikované, keďže každý novší smartfón zvláda veľkú časť toho, na čo zvyčajne najčastejšie tablet používame, ale naše kritériá na phablet boli predsa len o čosi prísnejšie, najmä čo sa týka veľkosti a kvality displeja, rôznych multimediálnych funkcií a v neposlednom rade výdrže na batériu.

Finálne vyhlásené kategórie teda sú:

TOP 2 v 1 (tablet a notebook v jednom)
TOP ULTRABOOK (najnovší procesor Intel, SSD, tenké telo, rýchly štart...)
TOP PROFESIONÁLNY NOTEBOOK (do pracovného prostredia)
TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK (na multimediálnu zábavu)
TOP HERNÝ NOTEBOOK (na hry náročné na výkon)
TOP EKONOMICKÝ NOTEBOOK (pomer cena/výkon)
TOP OSOBNÝ TABLET (tablet ako váš osobný spoločník)
TOP PROFESIONÁLNY TABLET (do pracovného prostredia)
TOP PHABLET (smartfón a tablet v jednom)

Podmienky hlasovania nájdete na stránke www.notebookroka.sk
Hlasovať môžete priamo na stránke www.notebookroka.sk
Hlasujte za svojho favorita a budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny.

Notebooky značiek DELL a HP, zariadenie 2 v 1 od firmy ACER, tablety značiek Lenovo, ASUS a nákupná poukážka v hodnote 100 eur na nákup čohokoľvek v sieti predajní ANDREA SHOP alebo na e-shope www.andreashop.sk.

Nechýba ani kategória TOP PRESS, v ktorej svoje sympatie a osobné skúsenosti odhalia odborní redaktori, ktorí sa počas roka 2015 venovali testovaniu a porovnávaniu mobilných zariadení.

Loga porota.jpg

Loga partneri 1000x600.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá