Image
27.10.2015 0 Comments

Anketa NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015 štartuje

Piaty ročník ankety NOTEBOOK ROKA 2015 a TABLET ROKA 2015, hlasovania o najsympatickejšie zariadenie zo sveta notebookov a tabletov, a zároveň prvý ročník PHABLET ROKA 2015 práve odštartoval. Hlasovať môžete odteraz až do 15. 11. 2015 na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Značka, parametre, technológia, dizajn i cena. Čokoľvek môže byť tým, čo ovplyvňuje váš názor na produkty a čo môžete odmeniť svojím hlasom. A možno práve váš hlas odmeníme na oplátku my hodnotnou cenou.

Tohtoročná anketa bude o čosi „širšia" najmä preto, že z kategórie TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK sú vyčlenené herné zariadenia, pre ktoré bola vytvorená samostatná kategória TOP HERNÝ NOTEBOOK. Dôvod je jasný. Môže sa zdať, že tieto zariadenia sú si navzájom dosť podobné. Charakterizujú ich veľkosť a kvalita displeja, perfektný zvuk, rýchlosť a výkon. Herné zariadenia si však predsa len vyžadujú o čosi vyšší výkon, vyššie sú aj nároky na grafiku a s tým spojené efektívnejšie chladenie atď. Navyše to, že ide o hernú „beštiu", dávajú výrobcovia najavo aj dizajnom zariadení.

Ďalšia zmena je nová samostatná kategória TOP PHABLET. Vybrať produkty do tejto kategórie bolo pomerne komplikované, keďže každý novší smartfón zvláda veľkú časť toho, na čo zvyčajne najčastejšie tablet používame, ale naše kritériá na phablet boli predsa len o čosi prísnejšie, najmä čo sa týka veľkosti a kvality displeja, rôznych multimediálnych funkcií a v neposlednom rade výdrže na batériu.

Finálne vyhlásené kategórie teda sú:

TOP 2 v 1 (tablet a notebook v jednom)
TOP ULTRABOOK (najnovší procesor Intel, SSD, tenké telo, rýchly štart...)
TOP PROFESIONÁLNY NOTEBOOK (do pracovného prostredia)
TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK (na multimediálnu zábavu)
TOP HERNÝ NOTEBOOK (na hry náročné na výkon)
TOP EKONOMICKÝ NOTEBOOK (pomer cena/výkon)
TOP OSOBNÝ TABLET (tablet ako váš osobný spoločník)
TOP PROFESIONÁLNY TABLET (do pracovného prostredia)
TOP PHABLET (smartfón a tablet v jednom)

Podmienky hlasovania nájdete na stránke www.notebookroka.sk
Hlasovať môžete priamo na stránke www.notebookroka.sk
Hlasujte za svojho favorita a budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny.

Notebooky značiek DELL a HP, zariadenie 2 v 1 od firmy ACER, tablety značiek Lenovo, ASUS a nákupná poukážka v hodnote 100 eur na nákup čohokoľvek v sieti predajní ANDREA SHOP alebo na e-shope www.andreashop.sk.

Nechýba ani kategória TOP PRESS, v ktorej svoje sympatie a osobné skúsenosti odhalia odborní redaktori, ktorí sa počas roka 2015 venovali testovaniu a porovnávaniu mobilných zariadení.

Loga porota.jpg

Loga partneri 1000x600.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá