20.12.2012 0 Comments

Animal Planet v HD kvalite obohatí program freeSAT-u

Do ponuky freeSAT-u, značky patriacej európskemu lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb UPC DTH S.à r.l., pribudne kanál Animal Planet v HD kvalite. Kanál prevádzkuje spoločnosť Discovery Networks.

Od 17. decembra sa Animal Planet v HD kvalite stane súčasťou HD balíčka, a diváci si tak budú môcť užiť sledovanie tohto kanálu v tej najvyššej kvalite. Spustením nového kanálu sa UPC DTH súčasne stane najväčším poskytovateľom obsahu spoločnosti Discovery Networks na Slovensku (a tiež v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku).

„Stali sme sa najväčším poskytovateľom obsahu Discovery Networks v strednej Európe a sme radi, že posilňujeme ponuku o ďalší veľmi kvalitný kanál, akým je práve Animal Planet HD, a to v lokálnych jazykoch," hovorí Magnus Ternsjö, výkonný riaditeľ UPC DTH S.à r.l. „Vďaka tomu divákom poskytujeme väčšinu kanálov produkovaných spoločnosťou Discovery Networks."

Animal Planet HD je kanál vysielajúci vo formáte 1080i, čo je zlatý štandard pre HD, so stereo zvukovou stopou v slovenskom jazyku. Vďaka jedinečnému pôžitku zo zvuku a z videa približuje život v divočine, prezentuje reálny obraz prírody a vťahuje divákov do dojemných príbehov plných emócií a vášní, v ktorých figurujú najnebezpečnejší predátori vedľa domácich miláčikov. Program Animal Planet HD sa na Slovensku vysiela od marca 2011.

„Predplatitelia si môžu vychutnať takmer kompletnú ponuku kanálov Discovery Networks vrátane dvoch kanálov v HD kvalite. Som si istý, že v programoch kanálov Discovery nájdu veľa vzrušujúceho a kvalitného obsahu," hovorí Olgierd Dobrzynski, country manažér Discovery Networks pre strednú Európu.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá