20.12.2012 0 Comments

Animal Planet v HD kvalite obohatí program freeSAT-u

Do ponuky freeSAT-u, značky patriacej európskemu lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb UPC DTH S.à r.l., pribudne kanál Animal Planet v HD kvalite. Kanál prevádzkuje spoločnosť Discovery Networks.

Od 17. decembra sa Animal Planet v HD kvalite stane súčasťou HD balíčka, a diváci si tak budú môcť užiť sledovanie tohto kanálu v tej najvyššej kvalite. Spustením nového kanálu sa UPC DTH súčasne stane najväčším poskytovateľom obsahu spoločnosti Discovery Networks na Slovensku (a tiež v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku).

„Stali sme sa najväčším poskytovateľom obsahu Discovery Networks v strednej Európe a sme radi, že posilňujeme ponuku o ďalší veľmi kvalitný kanál, akým je práve Animal Planet HD, a to v lokálnych jazykoch," hovorí Magnus Ternsjö, výkonný riaditeľ UPC DTH S.à r.l. „Vďaka tomu divákom poskytujeme väčšinu kanálov produkovaných spoločnosťou Discovery Networks."

Animal Planet HD je kanál vysielajúci vo formáte 1080i, čo je zlatý štandard pre HD, so stereo zvukovou stopou v slovenskom jazyku. Vďaka jedinečnému pôžitku zo zvuku a z videa približuje život v divočine, prezentuje reálny obraz prírody a vťahuje divákov do dojemných príbehov plných emócií a vášní, v ktorých figurujú najnebezpečnejší predátori vedľa domácich miláčikov. Program Animal Planet HD sa na Slovensku vysiela od marca 2011.

„Predplatitelia si môžu vychutnať takmer kompletnú ponuku kanálov Discovery Networks vrátane dvoch kanálov v HD kvalite. Som si istý, že v programoch kanálov Discovery nájdu veľa vzrušujúceho a kvalitného obsahu," hovorí Olgierd Dobrzynski, country manažér Discovery Networks pre strednú Európu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá