20.12.2012 0 Comments

Animal Planet v HD kvalite obohatí program freeSAT-u

Do ponuky freeSAT-u, značky patriacej európskemu lídrovi v oblasti poskytovania televíznych služieb UPC DTH S.à r.l., pribudne kanál Animal Planet v HD kvalite. Kanál prevádzkuje spoločnosť Discovery Networks.

Od 17. decembra sa Animal Planet v HD kvalite stane súčasťou HD balíčka, a diváci si tak budú môcť užiť sledovanie tohto kanálu v tej najvyššej kvalite. Spustením nového kanálu sa UPC DTH súčasne stane najväčším poskytovateľom obsahu spoločnosti Discovery Networks na Slovensku (a tiež v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku).

„Stali sme sa najväčším poskytovateľom obsahu Discovery Networks v strednej Európe a sme radi, že posilňujeme ponuku o ďalší veľmi kvalitný kanál, akým je práve Animal Planet HD, a to v lokálnych jazykoch," hovorí Magnus Ternsjö, výkonný riaditeľ UPC DTH S.à r.l. „Vďaka tomu divákom poskytujeme väčšinu kanálov produkovaných spoločnosťou Discovery Networks."

Animal Planet HD je kanál vysielajúci vo formáte 1080i, čo je zlatý štandard pre HD, so stereo zvukovou stopou v slovenskom jazyku. Vďaka jedinečnému pôžitku zo zvuku a z videa približuje život v divočine, prezentuje reálny obraz prírody a vťahuje divákov do dojemných príbehov plných emócií a vášní, v ktorých figurujú najnebezpečnejší predátori vedľa domácich miláčikov. Program Animal Planet HD sa na Slovensku vysiela od marca 2011.

„Predplatitelia si môžu vychutnať takmer kompletnú ponuku kanálov Discovery Networks vrátane dvoch kanálov v HD kvalite. Som si istý, že v programoch kanálov Discovery nájdu veľa vzrušujúceho a kvalitného obsahu," hovorí Olgierd Dobrzynski, country manažér Discovery Networks pre strednú Európu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá