Image
2.10.2012 0 Comments

Angry Birds majú nasledovníka, Zlé prasiatka

Bad-Piggies.jpg Fínska spoločnosť Rovio, povzbudená úspechom svojej pôvodne mobilnej hry Angry Birds, ponúka používateľom jej obmenu Bad Piggies, určenú aj pre desktopy. Bude dostupná pre iOS, Android, PC aj Mac.

Úlohou hráčov bude zostrojiť vozidlá na prepravu pre virtuálne prasiatka. Hra Bad Piggies bude zahŕňať 60 úrovní, no postupne sa budú pridávať ďalšie a v budúcnosti budú k dispozícii bezplatné aktualizácie. Hra bude dostupná dokonca aj v HD verzii.

„Zatiaľ čo Angry Birds bolo o ničení, Bad Piggies je o radosti z konštruovania," charakterizuje novú hru herný vývojár spoločnosti Rovio Petri Järvilehto.

Ak vás zaujímajú ceny, verzia pre iPhone a iPod touch sa v Apple App Store ponúka za 0,99 dolára, HD verzia pre iPad stojí 2,99 dolára a používatelia počítačov Mac za ňu zaplatia 4,99 dolára. Pre používateľov androidových zariadení je hra dostupná zatiaľ bezplatne. Čoskoro bude k dispozícii aj pre platformu Windows 8 a Windows Phone.

Hra Bad Piggies sa za niekoľko hodín po svojom uvedení dostala na prvé miesto medzi používateľmi iPhonov a iPadov, má teda šancu stať sa novým herným hitom.


Zdroj: redorbit.com
thenextweb.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty 1

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá