Image
2.10.2012 0 Comments

Angry Birds majú nasledovníka, Zlé prasiatka

Bad-Piggies.jpg Fínska spoločnosť Rovio, povzbudená úspechom svojej pôvodne mobilnej hry Angry Birds, ponúka používateľom jej obmenu Bad Piggies, určenú aj pre desktopy. Bude dostupná pre iOS, Android, PC aj Mac.

Úlohou hráčov bude zostrojiť vozidlá na prepravu pre virtuálne prasiatka. Hra Bad Piggies bude zahŕňať 60 úrovní, no postupne sa budú pridávať ďalšie a v budúcnosti budú k dispozícii bezplatné aktualizácie. Hra bude dostupná dokonca aj v HD verzii.

„Zatiaľ čo Angry Birds bolo o ničení, Bad Piggies je o radosti z konštruovania," charakterizuje novú hru herný vývojár spoločnosti Rovio Petri Järvilehto.

Ak vás zaujímajú ceny, verzia pre iPhone a iPod touch sa v Apple App Store ponúka za 0,99 dolára, HD verzia pre iPad stojí 2,99 dolára a používatelia počítačov Mac za ňu zaplatia 4,99 dolára. Pre používateľov androidových zariadení je hra dostupná zatiaľ bezplatne. Čoskoro bude k dispozícii aj pre platformu Windows 8 a Windows Phone.

Hra Bad Piggies sa za niekoľko hodín po svojom uvedení dostala na prvé miesto medzi používateľmi iPhonov a iPadov, má teda šancu stať sa novým herným hitom.


Zdroj: redorbit.com
thenextweb.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá