Image
2.10.2012 0 Comments

Angry Birds majú nasledovníka, Zlé prasiatka

Bad-Piggies.jpg Fínska spoločnosť Rovio, povzbudená úspechom svojej pôvodne mobilnej hry Angry Birds, ponúka používateľom jej obmenu Bad Piggies, určenú aj pre desktopy. Bude dostupná pre iOS, Android, PC aj Mac.

Úlohou hráčov bude zostrojiť vozidlá na prepravu pre virtuálne prasiatka. Hra Bad Piggies bude zahŕňať 60 úrovní, no postupne sa budú pridávať ďalšie a v budúcnosti budú k dispozícii bezplatné aktualizácie. Hra bude dostupná dokonca aj v HD verzii.

„Zatiaľ čo Angry Birds bolo o ničení, Bad Piggies je o radosti z konštruovania," charakterizuje novú hru herný vývojár spoločnosti Rovio Petri Järvilehto.

Ak vás zaujímajú ceny, verzia pre iPhone a iPod touch sa v Apple App Store ponúka za 0,99 dolára, HD verzia pre iPad stojí 2,99 dolára a používatelia počítačov Mac za ňu zaplatia 4,99 dolára. Pre používateľov androidových zariadení je hra dostupná zatiaľ bezplatne. Čoskoro bude k dispozícii aj pre platformu Windows 8 a Windows Phone.

Hra Bad Piggies sa za niekoľko hodín po svojom uvedení dostala na prvé miesto medzi používateľmi iPhonov a iPadov, má teda šancu stať sa novým herným hitom.


Zdroj: redorbit.com
thenextweb.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá