22.10.2015 0 Comments

Americká spoločnosť QAD udelila Minerve licenciu na priame poskytovanie ERP QAD v cloude

Minerva oznamuje, že prešla náročným auditom od amerického vendora ERP QAD a ako QAD partner získala celosvetovo prvú licenciu na prevádzkovanie cloudovej služby: QAD Enterprise Cloud by Minerva vo vlastnom dátovom centre.

Na základe dlhodobého partnerstva a kvalitných služieb Minervy sa spoločnosť QAD rozhodla Minerve udeliť prvú celosvetovú licenciu QAD Enterprise cloud by Minerva. Tento typ licencie oprávňuje Minervu ako partnera QAD poskytovať priamo rovnakú cloudovú službu ako celosvetovo poskytovala výhradne spoločnosť QAD vo svojich dátových centrách. Aj keď Minerva dlhodobo poskytuje svojim zákazníkom cloudové služby, prešlo dátové centrum Minervy, vrátane nastavených procesov, náročným auditom vedeným manažérom kvality QAD. Obe spoločnosti tak vyšli v ústrety výrobným podnikom pôsobiacim v Českej a Slovenskej republike najmä cenou za službu.

"Vysoká cena globálnych poskytovateľov cloudových služieb pre ERP systémy na českom a slovenskom trhu doteraz hrala významnú úlohu pri rozhodovaní podnikov v neprospech cloudu. Vďaka licencii od QAD sme podmienky mohli prispôsobiť domácemu trhu a zatraktívnili sme tak celkovo cloudové služby. Vážime si to, že sme celosvetovo prvým partnerom QAD, ktorý získal licenciu QAD Enterprise Cloud by Minerva, "uviedol Petr Koptík, predseda predstavenstva a obchodný riaditeľ spoločnosti Minerva ČR.

"Sme veľmi radi, že sa rozšírila naša rýchlo rastúca ponuka QAD v cloude pre výrobné spoločnosti na lokálne trhy s využitím zručností a odborných znalostí partnerov, ako je Minerva, ktorá poskytuje zákazníkom viac možností na uspokojenie svojich potrieb," uviedol Jean-Claude Walravens, Senior Vice Prezident pre EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika), QAD.

Spoločnosť Minerva je výhradným poskytovateľom podnikových aplikácií firmy QAD v ČR a SR a pôsobí tiež ako distribútor QAD vo východnej Európe. Minerva je Silver Solution Provider spoločnosti Preactor International, pripravená implementovať v celej Európe.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá