26.2.2014 0 Comments

Alza.sk otvorila na Slovensku už desiatu pobočku

K desiatemu výročiu pôsobenia na Slovensku otvorila Alza.sk v bratislavskej Petržalke ďalšiu, v poradí desiatu pobočku na Slovensku.

Rozšírením svojej odbernej siete reaguje Alza.sk na rastúci záujem o online nákupy, v ktorých drží prvenstvo práve Bratislavský kraj. Petržalská pobočka má bezbariérový prístup a bezplatné WiFi pripojenie.

„Rozširovaním pobočkovej siete vychádzame v ústrety našim zákazníkom, u ktorých rastie pri odbere tovaru záujem o osobný kontakt, ako aj o odborné konzultácie," hovorí Tomáš Richter, riaditeľ predajnej siete spoločnosti Alza.cz, ktorá prevádzkuje obchod Alza.sk.

Osobný odber tovaru pritom tvorí takmer 70 % všetkých objednávok. „Zmyslom kamenných pobočiek však nie je tovar len vydávať, ale poskytnúť zákazníkom kompletný servis, vrátane poradenstva či interaktívnych expozícií," dodáva Richter.

Otváraním nových pobočiek Alza.sk zároveň urýchľuje dobu dodania tovaru, pretože niekoľko tisíc najpredávanejších položiek drží v sklade v Bratislave, pričom ich počet bude v budúcnosti ešte zvyšovať.

Najväčší záujem je dlhodobo o notebooky, pričom predaj narastá aj v segmente ultrabookov a zariadení dva v jednom, teda kombinácií tabletu a notebooku.

Vernosť a podpora zákazníkov vyniesli internetovému obchodu Alza.sk v uplynulých týždňoch cenu ShopRoku 2013 v kategórií najkvalitnejší internetový Obchodný dom, ako aj prestížne ocenenie Superbrands 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá