26.2.2014 0 Comments

Alza.sk otvorila na Slovensku už desiatu pobočku

K desiatemu výročiu pôsobenia na Slovensku otvorila Alza.sk v bratislavskej Petržalke ďalšiu, v poradí desiatu pobočku na Slovensku.

Rozšírením svojej odbernej siete reaguje Alza.sk na rastúci záujem o online nákupy, v ktorých drží prvenstvo práve Bratislavský kraj. Petržalská pobočka má bezbariérový prístup a bezplatné WiFi pripojenie.

„Rozširovaním pobočkovej siete vychádzame v ústrety našim zákazníkom, u ktorých rastie pri odbere tovaru záujem o osobný kontakt, ako aj o odborné konzultácie," hovorí Tomáš Richter, riaditeľ predajnej siete spoločnosti Alza.cz, ktorá prevádzkuje obchod Alza.sk.

Osobný odber tovaru pritom tvorí takmer 70 % všetkých objednávok. „Zmyslom kamenných pobočiek však nie je tovar len vydávať, ale poskytnúť zákazníkom kompletný servis, vrátane poradenstva či interaktívnych expozícií," dodáva Richter.

Otváraním nových pobočiek Alza.sk zároveň urýchľuje dobu dodania tovaru, pretože niekoľko tisíc najpredávanejších položiek drží v sklade v Bratislave, pričom ich počet bude v budúcnosti ešte zvyšovať.

Najväčší záujem je dlhodobo o notebooky, pričom predaj narastá aj v segmente ultrabookov a zariadení dva v jednom, teda kombinácií tabletu a notebooku.

Vernosť a podpora zákazníkov vyniesli internetovému obchodu Alza.sk v uplynulých týždňoch cenu ShopRoku 2013 v kategórií najkvalitnejší internetový Obchodný dom, ako aj prestížne ocenenie Superbrands 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá