26.2.2014 0 Comments

Alza.sk otvorila na Slovensku už desiatu pobočku

K desiatemu výročiu pôsobenia na Slovensku otvorila Alza.sk v bratislavskej Petržalke ďalšiu, v poradí desiatu pobočku na Slovensku.

Rozšírením svojej odbernej siete reaguje Alza.sk na rastúci záujem o online nákupy, v ktorých drží prvenstvo práve Bratislavský kraj. Petržalská pobočka má bezbariérový prístup a bezplatné WiFi pripojenie.

„Rozširovaním pobočkovej siete vychádzame v ústrety našim zákazníkom, u ktorých rastie pri odbere tovaru záujem o osobný kontakt, ako aj o odborné konzultácie," hovorí Tomáš Richter, riaditeľ predajnej siete spoločnosti Alza.cz, ktorá prevádzkuje obchod Alza.sk.

Osobný odber tovaru pritom tvorí takmer 70 % všetkých objednávok. „Zmyslom kamenných pobočiek však nie je tovar len vydávať, ale poskytnúť zákazníkom kompletný servis, vrátane poradenstva či interaktívnych expozícií," dodáva Richter.

Otváraním nových pobočiek Alza.sk zároveň urýchľuje dobu dodania tovaru, pretože niekoľko tisíc najpredávanejších položiek drží v sklade v Bratislave, pričom ich počet bude v budúcnosti ešte zvyšovať.

Najväčší záujem je dlhodobo o notebooky, pričom predaj narastá aj v segmente ultrabookov a zariadení dva v jednom, teda kombinácií tabletu a notebooku.

Vernosť a podpora zákazníkov vyniesli internetovému obchodu Alza.sk v uplynulých týždňoch cenu ShopRoku 2013 v kategórií najkvalitnejší internetový Obchodný dom, ako aj prestížne ocenenie Superbrands 2014.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá