24.9.2015 0 Comments

Alior Bank transformuje bankovníctvo pomocou IBM MobileFirst aplikácie

PoľskáAlior Bank si vybrala aplikáciu IBM MobileFirst pre iOS, aby od základov transformovala spôsob, akým jej zákazníci môžu komunikovať s bankou. Používaním iPadu poskytnú zamestnanci banky Alior zákazníkom dynamickejšie a osobnejšie bankovníctvo, ktoré využíva najmodernejšie analytické nástroje, je bezpečné, jednoduché, rýchle a dostupné 24 hodín denne.

Alior Bank sa stane prvou bankou v Poľsku, ktorá využije iOS aplikáciu IBM MobileFirst. Jej nasadením banka umožní poradcom prístup do klientského portfólia a jeho správu priamo z iPadu, takže klientskí pracovníci budú môcť poskytovať zákazníkom individuálne odporúčania a ponuky. Všetky tieto funkcie budú poradcom dostupné kdekoľvek sa stretnú so svojimi klientmi, teda nielen v banke, ale napríklad aj u klienta doma v kuchyni alebo v miestnej kaviarni. Tento krok podporuje odhodlanie banky Alior stať sa lídrom na trhu inovácií.

„Vďaka unikátnej spolupráci medzi spoločnosťami Apple a IBM, môžeme našim zákazníkom privátneho bankovníctva priniesť jedinečnú digitálnu bankovú skúsenosť, ktorá im prinesie ponuku šitú na mieru ich individuálnym preferenciám a naplánovaným finančným cieľom," vraví Andrzej Rosłaniec, riaditeľ privátneho bankovníctva, Alior Bank.

"Apple a IBM transformujú spôsob výkonu práce v rôznych odvetviach, zahŕňajúc aj bankovníctvo a finančné služby," hovorí Maciej Jakubowski, Associate Partner, IBM a dopĺňa, že v spolupráci s klientmi ako Alior Bank, vidí IBM transformačnú silu, ktorá v konečnom dôsledku vedie k lepším slúžbám zákazníkov. Aplikácie IBM MobileFirst pre iOS môžu byť prispôsobené pre hociktorú organizáciu, jednoducho sa nasadzujú a sú spravované a aktualizované prostredníctvom cloudových služieb IBM špeciálne pre zariadenia iOS.

Viac informácií nájdete Tu.

Viac informácií o aplikáciách a službách IBM MobileFirst pre iOS nájdete Tu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá