3.8.2012 0 Comments

Aký televízor sa hodí do Vášho priestoru? Vďaka novej aplikácii si ho môžete dopredu vyskúšať...

Nákup nového televízora je nepochybne vzrušujúca záležitosť. Nákupný proces by však nemal byť komplikovaný a stresujúci. TP Vision prichádza s bezplatnou aplikáciou, ktorá uľahčuje výber TV a navyše je zábavná a užívateľsky jednoduchá.

Bezplatná aplikácia používa systém AR (tzv. Augmented Reality, AR - Rozšírená realita). Týmto systémom je možné preniesť veľkosť Philips televízora virtuálne do konkrétnej miestnosti pred samotným nákupom. Stačí si vytlačiť AR marker, umiestniť ho do plánovaného priestoru pre nový televízor, spustiť aplikáciu a zamieriť zariadenie (telefón) na marker. Na stene sa objaví virtuálny 3D model televízie najvhodnejší pre daný priestor.

V ďalších krokoch aplikácia umožní doladiť konkrétny výber, či už na základe rozpočtu, veľkosti displeja, dizajnu, kvality obrazu - alebo kombinácie všetkých parametrov. Virtuálny sprievodca poskytuje interaktívne rady podľa individuálnych kritérií.

Zákazníci si tak jednoducho môžu prezerať modely televízorov umiestnených na stojane, alebo pripevnených na stenu. Môžu chodiť po celej miestnosti a pri kliknutí na "hotspoty" získajú podrobný popis výhod konkrétneho umiestnenia. Zákazník si môže namodulovaný set pozrieť buď s "vypnutou" obrazovkou alebo bežiacim programom a taktiež má možnosť vyskúšať si unikátnu funkciu Ambilight. Snímok odporúčaného modelu v danom priestore je možné odfotiť a zdieľať.

Bezplatná aplikácia TV Buying Guide je dostupná on-line vo vyše 30 krajinách v 18 rôznych jazykov vrátane slovenčiny. Sexy aplikáciu TV Buying Guide si môžete stiahnuť z App Store alebo Android Market, a samozrejme v iTunes a Google Play.

Zdroj: eQuark


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá