3.8.2012 0 Comments

Aký televízor sa hodí do Vášho priestoru? Vďaka novej aplikácii si ho môžete dopredu vyskúšať...

Nákup nového televízora je nepochybne vzrušujúca záležitosť. Nákupný proces by však nemal byť komplikovaný a stresujúci. TP Vision prichádza s bezplatnou aplikáciou, ktorá uľahčuje výber TV a navyše je zábavná a užívateľsky jednoduchá.

Bezplatná aplikácia používa systém AR (tzv. Augmented Reality, AR - Rozšírená realita). Týmto systémom je možné preniesť veľkosť Philips televízora virtuálne do konkrétnej miestnosti pred samotným nákupom. Stačí si vytlačiť AR marker, umiestniť ho do plánovaného priestoru pre nový televízor, spustiť aplikáciu a zamieriť zariadenie (telefón) na marker. Na stene sa objaví virtuálny 3D model televízie najvhodnejší pre daný priestor.

V ďalších krokoch aplikácia umožní doladiť konkrétny výber, či už na základe rozpočtu, veľkosti displeja, dizajnu, kvality obrazu - alebo kombinácie všetkých parametrov. Virtuálny sprievodca poskytuje interaktívne rady podľa individuálnych kritérií.

Zákazníci si tak jednoducho môžu prezerať modely televízorov umiestnených na stojane, alebo pripevnených na stenu. Môžu chodiť po celej miestnosti a pri kliknutí na "hotspoty" získajú podrobný popis výhod konkrétneho umiestnenia. Zákazník si môže namodulovaný set pozrieť buď s "vypnutou" obrazovkou alebo bežiacim programom a taktiež má možnosť vyskúšať si unikátnu funkciu Ambilight. Snímok odporúčaného modelu v danom priestore je možné odfotiť a zdieľať.

Bezplatná aplikácia TV Buying Guide je dostupná on-line vo vyše 30 krajinách v 18 rôznych jazykov vrátane slovenčiny. Sexy aplikáciu TV Buying Guide si môžete stiahnuť z App Store alebo Android Market, a samozrejme v iTunes a Google Play.

Zdroj: eQuark


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá