3.8.2012 0 Comments

Aký televízor sa hodí do Vášho priestoru? Vďaka novej aplikácii si ho môžete dopredu vyskúšať...

Nákup nového televízora je nepochybne vzrušujúca záležitosť. Nákupný proces by však nemal byť komplikovaný a stresujúci. TP Vision prichádza s bezplatnou aplikáciou, ktorá uľahčuje výber TV a navyše je zábavná a užívateľsky jednoduchá.

Bezplatná aplikácia používa systém AR (tzv. Augmented Reality, AR - Rozšírená realita). Týmto systémom je možné preniesť veľkosť Philips televízora virtuálne do konkrétnej miestnosti pred samotným nákupom. Stačí si vytlačiť AR marker, umiestniť ho do plánovaného priestoru pre nový televízor, spustiť aplikáciu a zamieriť zariadenie (telefón) na marker. Na stene sa objaví virtuálny 3D model televízie najvhodnejší pre daný priestor.

V ďalších krokoch aplikácia umožní doladiť konkrétny výber, či už na základe rozpočtu, veľkosti displeja, dizajnu, kvality obrazu - alebo kombinácie všetkých parametrov. Virtuálny sprievodca poskytuje interaktívne rady podľa individuálnych kritérií.

Zákazníci si tak jednoducho môžu prezerať modely televízorov umiestnených na stojane, alebo pripevnených na stenu. Môžu chodiť po celej miestnosti a pri kliknutí na "hotspoty" získajú podrobný popis výhod konkrétneho umiestnenia. Zákazník si môže namodulovaný set pozrieť buď s "vypnutou" obrazovkou alebo bežiacim programom a taktiež má možnosť vyskúšať si unikátnu funkciu Ambilight. Snímok odporúčaného modelu v danom priestore je možné odfotiť a zdieľať.

Bezplatná aplikácia TV Buying Guide je dostupná on-line vo vyše 30 krajinách v 18 rôznych jazykov vrátane slovenčiny. Sexy aplikáciu TV Buying Guide si môžete stiahnuť z App Store alebo Android Market, a samozrejme v iTunes a Google Play.

Zdroj: eQuark


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá