Image
20.1.2016 0 Comments

Akú výdrž má HoloLens? Prečo nemá väčšie zorné pole?

Bruce Harris z Microsoftu na podujatí v Tel Avive približoval HoloLens a spomenul zaujímavé veci. Konkretizoval výdrž batérie a aj rôzne detaily.

- Na HoloLens ide Windows 10 natívne a môže spúšťať štandardné aplikácie, ale, samozrejme, vývojári musia spraviť špeciálne aplikácie, aby využili všetky možnosti zariadenia a 3D priestor.

- HoloLens je úplne wireless cez Wi-Fi a bluetooth a nebude dostupné v káblovej verzii.

- Batéria vydrží 5 až 5,5 hodiny pri bežnej záťaži, 2,5 hodiny pri vysokej záťaži (napríklad pri hre).

- HoloLens umožňuje sharovanie scény s ostatnými okuliarmi HoloLens, teda viac ľudí sa môže pozerať na rovnakú virtuálnu vec.

- FOV, teda plocha, na ktorej sa vám virtuálna scéna zobrazuje, zodpovedá 15-palcovému monitoru, keď sa naň pozeráte zo vzdialenosti 60 centimetrov.

Dodal hlavne to, prečo je uhol pohľadu taký, ako je, a to na šetrenie batérie, pretože väčší uhol by vyšťavil batériu za 20 minút, ako aj pre cenu zariadenia, ktorá by sa zvýšila o niekoľko tisíc dolárov. Toto sú však veci, ktoré sa postupne môžu zlepšovať.


Zdroj: Sector


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

19.10.2016 00:08

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne. Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook up ...

Produkty 1

Ockel Sirius A – plnohodnotný počítač s Windows 10, 6" dotykovým displejom a podporou 4K videa

19.10.2016 00:22

Minipočítače so systémom Windows 10 predstavilo v poslednom čase viacero spoločností. Patrí k nim aj firma Ockel, vyvíjajúca mini PC s Windows 10, ktoré sa zmestí do dlane. Zaujímavé zariadenie s názv ...

Produkty

Nový Chromebook Pro od Samsungu zvládne 4K video a bude vybavený digitálnym perom

19.10.2016 00:19

Podľa uniknutých informácií má Samsung pridať ďalšie zariadenie do rozrastajúceho sa zoznamu chromebookov typu 2-v-1 a s 360-stupňovými pántmi.  Bude to 12,3-palcový Chromebook Pro s dotykovým displej ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá