Image
31.10.2016 0 Comments

Aktualizácia Windows 10 Creators umožní každému hráčovi streamovať

Na akcii v New Yorku sme predstavili aktualizáciu Windows 10 Creators, ktorá bude dostupná zadarmo začiatkom budúceho roka a prinesie množstvo nových funkcií umožňujúc používateľom tvoriť a zdieľať zážitky s ostatnými. Aktualizácia Windows 10 Creators umožní hráčom vysielať z hier a vytvárať vlastné turnaje na Xbox Live, najrýchlejšej a najspoľahlivejšej sieti pre viacerých hráčov.

Jednoduchšie a interaktívnejšie vysielanie vďaka integrácii Beam
Dnes si hráči na počítačoch s Windows 10 vychutnávajú okamžitý prístup k herným funkciám ako Game DVR cez Game Bar (prístupné cez kombináciu kláves Windows + G), ktoré zjednodušujú zdieľanie epických momentov s priateľmi na Xbox Live. Sme radi, že môžeme oznámiť, že s vydaním aktualizácie Creators umožní Game Bar hráčom vysielať cez Beam z ktorejkoľvek hry takmer okamžite.

Uvoľnením Beam aj pre Xbox prinesieme oveľa interaktívnejšie herné zážitky nielen pre hráčov, ale aj divákov na Xbox One a počítačoch s Windows 10 a umožníme im sledovať živé vysielanie a takisto aj vzájomne komunikovať so streamermi v reálnom čase. A to najlepšie je, že technológia Beam bude zabudovaná priamo do Windows 10 a Xbox One, takže sa streamerom môže stať každý.

Arena na Xbox Live pridáva hráčmi generované turnaje
Arena na Xbox Live (dostupná zatiaľ iba v Preview programe) prináša každému hráčovi bez rozdielu zábavu a zdravé súťaženie. Dnes sme oznámili, že do Arena na Xbox Live pribudnú hráčmi vytvárané turnaje. Umožnia vám jednoducho si nastaviť vlastné pravidlá pre váš turnaj, pozvať priateľov aj sledovať jeho priebeh bez rozdielu na používané zariadenie (Xbox One alebo počítač s Windows 10). Vytváranie a spravovanie vlastných turnajov na Xbox Live nebolo nikdy jednoduchšie.

A funkciami ako Clubs, Looking for Group, Arena na Xbox Live a cross-play medzi Xbox One a počítačmi s Windows 10, vás jednoduchšie ako kedykoľvek predtým spojíme s hráčmi, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy, aby ste sa mohli zabaviť spolu na Xbox Live.

Xbox One S je konzolou, ktorú musíte tieto Vianoce mať
Menšia a elegantnejšia konzola Xbox One S je v predaji od 299 eur a ponúka zabudovaný UHD 4K Blu-ray prehrávač, sledovanie 4K videa a podporu High Dynamic Range pre hry a video. A to nie je všetko. Tieto Vianoce máme pripravenú skvelú ponuku balíkov konzoly Xbox One S spolu s najväčšími hernými trhákmi. Stačí si vybrať preferovanú hru a model konzoly s pevným diskom s kapacitou 500 GB, 1 TB alebo 2 TB. A nakoniec dobrá správa pre audiofilov, Blu-ray prehrávač na Xbox One bude čoskoro podporovať bitstream audio pass-through vrátane Dolby Atmos.

Viac o novinkách z akcie v New Yorku nájdete na blogu Windows.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá