Image
12.1.2016 0 Comments

Ako si vyskúšať bezplatne služby Netflixu

Netflix čoskoro rozšíri svoje služby aj na Slovensko. Základná tarifa sa začína od 7,99 eura mesačne. Prvý mesiac však možno službu vychutnávať zadarmo. Ako pri tom postupovať?

Stačí navštíviť stránku https://www.netflix.com/sk/ a kliknúť na tlačidlo Start Your Free Month. V ďalšom kroku vyberiete tarifu, o ktorú máte záujem. Po uplynutí mesačného používania zadarmo budete pripojení na túto tarifu (môžete ju však neskôr zmeniť smerom nahor aj nadol). Potom kliknete na tlačidlo Continue v spodnej časti stránky.

netflix1.jpg

Dostanete sa tak na stránku so stručnou registráciou, kde zadáte e-mailovú adresu a prístupové heslo. Tu môžete takisto zaškrtnúť voľbu, že si neželáte dostávať e-maily so špeciálnymi ponukami.

netflix_registracia.jpg

V ďalšom kroku si zaregistrujete platobnú kartu alebo PayPal. Ak po bezplatnom mesiaci už nebudete chcieť službu používať, musíte predplatné zrušiť, inak sa vám začne účtovať podľa tarify.

netflix_payment.jpg

Na záver stačí zadané údaje potvrdiť a zvoliť zariadenia, na ktorých budete Netflix sledovať.

netflix_devices.jpg

Zadať môžete mená viacerých používateľov, ktorí budú v rámci daného účtu Netflix sledovať. Pre každého sa bude vytvárať profil s osobitnou štatistikou a odporúčaním ďalšieho obsahu. Vytvoriť možno aj detský profil, kde sa bude odporúčať obsah vhodný pre deti. Po tomto kroku sa vám zobrazí už úvodná ponuka.

netflix_browse.jpg

A ako predplatné zrušíte? V ponuke v pravom hornom rohu vyberiete položku Your Account. Na zrušenie predplatného kliknete vľavo hore na tlačidlo Cancel membership. Potom musíte rozhodnutie ešte raz potvrdiť. Dôvod svojho rozhodnutia môžete, ale nemusíte Netflixu oznámiť.

netflix_membership_canceled.jpg

Zdroj: netflix.com/sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

LinkedIn predstavil najväčší redizajn svojho webu od jeho spustenia pred 15 rokmi.

20.01.2017 00:22

Nová podoba bola výrazne uprataná, obsahuje nové navigačné nástroje a beží rýchlejšie. Mobilná aplikácia aj desktopová verzia dostali konzistentnejší dizajn. Podľa vyjadrenia firmy bolo hlavným cieľom ...

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá