Image
12.1.2016 0 Comments

Ako si vyskúšať bezplatne služby Netflixu

Netflix čoskoro rozšíri svoje služby aj na Slovensko. Základná tarifa sa začína od 7,99 eura mesačne. Prvý mesiac však možno službu vychutnávať zadarmo. Ako pri tom postupovať?

Stačí navštíviť stránku https://www.netflix.com/sk/ a kliknúť na tlačidlo Start Your Free Month. V ďalšom kroku vyberiete tarifu, o ktorú máte záujem. Po uplynutí mesačného používania zadarmo budete pripojení na túto tarifu (môžete ju však neskôr zmeniť smerom nahor aj nadol). Potom kliknete na tlačidlo Continue v spodnej časti stránky.

netflix1.jpg

Dostanete sa tak na stránku so stručnou registráciou, kde zadáte e-mailovú adresu a prístupové heslo. Tu môžete takisto zaškrtnúť voľbu, že si neželáte dostávať e-maily so špeciálnymi ponukami.

netflix_registracia.jpg

V ďalšom kroku si zaregistrujete platobnú kartu alebo PayPal. Ak po bezplatnom mesiaci už nebudete chcieť službu používať, musíte predplatné zrušiť, inak sa vám začne účtovať podľa tarify.

netflix_payment.jpg

Na záver stačí zadané údaje potvrdiť a zvoliť zariadenia, na ktorých budete Netflix sledovať.

netflix_devices.jpg

Zadať môžete mená viacerých používateľov, ktorí budú v rámci daného účtu Netflix sledovať. Pre každého sa bude vytvárať profil s osobitnou štatistikou a odporúčaním ďalšieho obsahu. Vytvoriť možno aj detský profil, kde sa bude odporúčať obsah vhodný pre deti. Po tomto kroku sa vám zobrazí už úvodná ponuka.

netflix_browse.jpg

A ako predplatné zrušíte? V ponuke v pravom hornom rohu vyberiete položku Your Account. Na zrušenie predplatného kliknete vľavo hore na tlačidlo Cancel membership. Potom musíte rozhodnutie ešte raz potvrdiť. Dôvod svojho rozhodnutia môžete, ale nemusíte Netflixu oznámiť.

netflix_membership_canceled.jpg

Zdroj: netflix.com/sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá