Image
12.1.2016 0 Comments

Ako si vyskúšať bezplatne služby Netflixu

Netflix čoskoro rozšíri svoje služby aj na Slovensko. Základná tarifa sa začína od 7,99 eura mesačne. Prvý mesiac však možno službu vychutnávať zadarmo. Ako pri tom postupovať?

Stačí navštíviť stránku https://www.netflix.com/sk/ a kliknúť na tlačidlo Start Your Free Month. V ďalšom kroku vyberiete tarifu, o ktorú máte záujem. Po uplynutí mesačného používania zadarmo budete pripojení na túto tarifu (môžete ju však neskôr zmeniť smerom nahor aj nadol). Potom kliknete na tlačidlo Continue v spodnej časti stránky.

netflix1.jpg

Dostanete sa tak na stránku so stručnou registráciou, kde zadáte e-mailovú adresu a prístupové heslo. Tu môžete takisto zaškrtnúť voľbu, že si neželáte dostávať e-maily so špeciálnymi ponukami.

netflix_registracia.jpg

V ďalšom kroku si zaregistrujete platobnú kartu alebo PayPal. Ak po bezplatnom mesiaci už nebudete chcieť službu používať, musíte predplatné zrušiť, inak sa vám začne účtovať podľa tarify.

netflix_payment.jpg

Na záver stačí zadané údaje potvrdiť a zvoliť zariadenia, na ktorých budete Netflix sledovať.

netflix_devices.jpg

Zadať môžete mená viacerých používateľov, ktorí budú v rámci daného účtu Netflix sledovať. Pre každého sa bude vytvárať profil s osobitnou štatistikou a odporúčaním ďalšieho obsahu. Vytvoriť možno aj detský profil, kde sa bude odporúčať obsah vhodný pre deti. Po tomto kroku sa vám zobrazí už úvodná ponuka.

netflix_browse.jpg

A ako predplatné zrušíte? V ponuke v pravom hornom rohu vyberiete položku Your Account. Na zrušenie predplatného kliknete vľavo hore na tlačidlo Cancel membership. Potom musíte rozhodnutie ešte raz potvrdiť. Dôvod svojho rozhodnutia môžete, ale nemusíte Netflixu oznámiť.

netflix_membership_canceled.jpg

Zdroj: netflix.com/sk


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá