Image
3.7.2014 0 Comments

Akčná kamera s diaľkovým ovládaním na hodinkách a režimom Live-View

Spoločnosť BenQ uvádza na trh novú full HD 1080p akčnú videokameru BenQ SP2 s hodinkami na diaľkové ovládanie. Kamera ponúka záznam videa v rozlíšení 1080p pri 60 snímkach za sekundu, fotografovanie v režime Time-Lapse, predĺženú výdrž batérie, pripojenie cez Wi-Fi a veľkú odolnosť vo vodotesnom puzdre štandardu IPX8.

Copy of Akční kamera BenQ SP2 copy.jpg

BenQ SP2 sa od konkurenčných akčných kamier odlišuje najmä hodinkami s diaľkovým ovládaním a režimom Live-View. Tie slúžia na jej ľahké ovládanie a používateľom ponúkajú úplnú a presnú kontrolu nad tým, čo kamera sníma. Navyše umožňujú obstaranie sprievodných snímok aj počas súčasného nahrávania videa vo vysokom rozlíšení.

Outdoorových nadšencov a milovníkov prírody poteší aj funkcia Time-Lapse. Jej prostredníctvom možno zachytiť premenu objektu, scény alebo inú akciu, napr. pohyb oblakov, západ slnka či kvitnutie rastlín, v intervale jednej snímky za každých 1, 3, 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd a automaticky ich ukladať v podobe full HD videozáznamu, ktorý sa dá prehrať v priebehu niekoľkých sekúnd bez ďalších postprodukčných úprav.

Dôležitá vlastnosť pri kamere na cestovanie je neprerušované fotografovanie a záznam videa. Akčná kamera BenQ SP2 je preto vybavená 2260 mAh batériou, prinášajúcou dvojnásobnú výdrž v porovnaní s bežnou kamerou. V praxi tak možno na jedno nabitie zachytiť až 3 hodiny záznamu alebo 460 fotografií.

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie BenQ SP2 patrí voľne dostupná mobilná aplikácia s názvom BenQ Action Cam App na okamžité zobrazenie snímok na mobilných zariadeniach, pripojenie Wi-Fi na vzdialený záznam alebo sťahovanie a vodotesné puzdro kategórie IPX8, umožňujúce ponor až do hĺbky 60 m.

Kamera BenQ SP2 je dostupná na trhu za odporúčanú koncovú cenu 324 eur s DPH.

Ukážky videí zaznamenaných akčnou kamerou BenQ SP2 si môžete pozrieť tu:

The extreme world


Waterskiing


War game


Road racing bike


Mountain bike


Bungee jumping


Diving


Paragliding


Skateboarding


Surfing


Car racingNechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá