Image
3.7.2014 0 Comments

Akčná kamera s diaľkovým ovládaním na hodinkách a režimom Live-View

Spoločnosť BenQ uvádza na trh novú full HD 1080p akčnú videokameru BenQ SP2 s hodinkami na diaľkové ovládanie. Kamera ponúka záznam videa v rozlíšení 1080p pri 60 snímkach za sekundu, fotografovanie v režime Time-Lapse, predĺženú výdrž batérie, pripojenie cez Wi-Fi a veľkú odolnosť vo vodotesnom puzdre štandardu IPX8.

Copy of Akční kamera BenQ SP2 copy.jpg

BenQ SP2 sa od konkurenčných akčných kamier odlišuje najmä hodinkami s diaľkovým ovládaním a režimom Live-View. Tie slúžia na jej ľahké ovládanie a používateľom ponúkajú úplnú a presnú kontrolu nad tým, čo kamera sníma. Navyše umožňujú obstaranie sprievodných snímok aj počas súčasného nahrávania videa vo vysokom rozlíšení.

Outdoorových nadšencov a milovníkov prírody poteší aj funkcia Time-Lapse. Jej prostredníctvom možno zachytiť premenu objektu, scény alebo inú akciu, napr. pohyb oblakov, západ slnka či kvitnutie rastlín, v intervale jednej snímky za každých 1, 3, 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd a automaticky ich ukladať v podobe full HD videozáznamu, ktorý sa dá prehrať v priebehu niekoľkých sekúnd bez ďalších postprodukčných úprav.

Dôležitá vlastnosť pri kamere na cestovanie je neprerušované fotografovanie a záznam videa. Akčná kamera BenQ SP2 je preto vybavená 2260 mAh batériou, prinášajúcou dvojnásobnú výdrž v porovnaní s bežnou kamerou. V praxi tak možno na jedno nabitie zachytiť až 3 hodiny záznamu alebo 460 fotografií.

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie BenQ SP2 patrí voľne dostupná mobilná aplikácia s názvom BenQ Action Cam App na okamžité zobrazenie snímok na mobilných zariadeniach, pripojenie Wi-Fi na vzdialený záznam alebo sťahovanie a vodotesné puzdro kategórie IPX8, umožňujúce ponor až do hĺbky 60 m.

Kamera BenQ SP2 je dostupná na trhu za odporúčanú koncovú cenu 324 eur s DPH.

Ukážky videí zaznamenaných akčnou kamerou BenQ SP2 si môžete pozrieť tu:

The extreme world


Waterskiing


War game


Road racing bike


Mountain bike


Bungee jumping


Diving


Paragliding


Skateboarding


Surfing


Car racingNechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá