Image
3.7.2014 0 Comments

Akčná kamera s diaľkovým ovládaním na hodinkách a režimom Live-View

Spoločnosť BenQ uvádza na trh novú full HD 1080p akčnú videokameru BenQ SP2 s hodinkami na diaľkové ovládanie. Kamera ponúka záznam videa v rozlíšení 1080p pri 60 snímkach za sekundu, fotografovanie v režime Time-Lapse, predĺženú výdrž batérie, pripojenie cez Wi-Fi a veľkú odolnosť vo vodotesnom puzdre štandardu IPX8.

Copy of Akční kamera BenQ SP2 copy.jpg

BenQ SP2 sa od konkurenčných akčných kamier odlišuje najmä hodinkami s diaľkovým ovládaním a režimom Live-View. Tie slúžia na jej ľahké ovládanie a používateľom ponúkajú úplnú a presnú kontrolu nad tým, čo kamera sníma. Navyše umožňujú obstaranie sprievodných snímok aj počas súčasného nahrávania videa vo vysokom rozlíšení.

Outdoorových nadšencov a milovníkov prírody poteší aj funkcia Time-Lapse. Jej prostredníctvom možno zachytiť premenu objektu, scény alebo inú akciu, napr. pohyb oblakov, západ slnka či kvitnutie rastlín, v intervale jednej snímky za každých 1, 3, 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd a automaticky ich ukladať v podobe full HD videozáznamu, ktorý sa dá prehrať v priebehu niekoľkých sekúnd bez ďalších postprodukčných úprav.

Dôležitá vlastnosť pri kamere na cestovanie je neprerušované fotografovanie a záznam videa. Akčná kamera BenQ SP2 je preto vybavená 2260 mAh batériou, prinášajúcou dvojnásobnú výdrž v porovnaní s bežnou kamerou. V praxi tak možno na jedno nabitie zachytiť až 3 hodiny záznamu alebo 460 fotografií.

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie BenQ SP2 patrí voľne dostupná mobilná aplikácia s názvom BenQ Action Cam App na okamžité zobrazenie snímok na mobilných zariadeniach, pripojenie Wi-Fi na vzdialený záznam alebo sťahovanie a vodotesné puzdro kategórie IPX8, umožňujúce ponor až do hĺbky 60 m.

Kamera BenQ SP2 je dostupná na trhu za odporúčanú koncovú cenu 324 eur s DPH.

Ukážky videí zaznamenaných akčnou kamerou BenQ SP2 si môžete pozrieť tu:

The extreme world


Waterskiing


War game


Road racing bike


Mountain bike


Bungee jumping


Diving


Paragliding


Skateboarding


Surfing


Car racingMohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá