Image
28.6.2016 0 Comments

Adobe spustil aktualizovaný Creative Cloud s novými funkciami. Už rozpozná aj oči, nos a ústa

Spoločnosť Adobe uviedla aktualizáciu pre Creative Cloud, ktorá prináša nové nástroje pre množstvo aplikácií vrátane Photoshop CC, After Effects CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC a ďalších.

Photoshop CCdostal niekoľko nových funkcií. Napríklad Content Aware inteligentne doplní chýbajúce časti obrázka, ak budete meniť pomer strán. Takisto zabezpečí automatické orezanie okrajov, ak budete s obrázkom rotovať, presahujúc pôvodnú veľkosť snímky.

Nástroj Face-Aware Liquify automaticky rozpoznáva rôzne časti tváre, ako sú oči, nos, ústa, a umožní ich rýchle editačné zmeny.

Zmeny sa dotkli aj nástroja Refine Edge Brush, zlepšilo sa najmä oddeľovanie popredia od pozadia.

Adobe Premiere CC prináša nové pracovné postupy na úpravu imerzívnej virtuálnej reality a 360-stupňového videa vďaka režimu field of view, ktorý poskytuje možnosť dynamicky prepínať medzi monoskopickým, stereoskopickým a anaglyfickým rozvrhnutím snímok.

Adobe ponúka kompletný Creative Cloud za mesačné predplatné 49,99 dolára, k dispozícii je aj skúšobná verzia na 30 dní zadarmo. A je tu aj možnosť za 9,99 dolára mesačne získať prístup k programom Lightroom a Photoshop.

Zdroj: macrumors.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá