Image
28.6.2016 0 Comments

Adobe spustil aktualizovaný Creative Cloud s novými funkciami. Už rozpozná aj oči, nos a ústa

Spoločnosť Adobe uviedla aktualizáciu pre Creative Cloud, ktorá prináša nové nástroje pre množstvo aplikácií vrátane Photoshop CC, After Effects CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC a ďalších.

Photoshop CCdostal niekoľko nových funkcií. Napríklad Content Aware inteligentne doplní chýbajúce časti obrázka, ak budete meniť pomer strán. Takisto zabezpečí automatické orezanie okrajov, ak budete s obrázkom rotovať, presahujúc pôvodnú veľkosť snímky.

Nástroj Face-Aware Liquify automaticky rozpoznáva rôzne časti tváre, ako sú oči, nos, ústa, a umožní ich rýchle editačné zmeny.

Zmeny sa dotkli aj nástroja Refine Edge Brush, zlepšilo sa najmä oddeľovanie popredia od pozadia.

Adobe Premiere CC prináša nové pracovné postupy na úpravu imerzívnej virtuálnej reality a 360-stupňového videa vďaka režimu field of view, ktorý poskytuje možnosť dynamicky prepínať medzi monoskopickým, stereoskopickým a anaglyfickým rozvrhnutím snímok.

Adobe ponúka kompletný Creative Cloud za mesačné predplatné 49,99 dolára, k dispozícii je aj skúšobná verzia na 30 dní zadarmo. A je tu aj možnosť za 9,99 dolára mesačne získať prístup k programom Lightroom a Photoshop.

Zdroj: macrumors.com

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá