Image
28.6.2016 0 Comments

Adobe spustil aktualizovaný Creative Cloud s novými funkciami. Už rozpozná aj oči, nos a ústa

Spoločnosť Adobe uviedla aktualizáciu pre Creative Cloud, ktorá prináša nové nástroje pre množstvo aplikácií vrátane Photoshop CC, After Effects CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC a ďalších.

Photoshop CCdostal niekoľko nových funkcií. Napríklad Content Aware inteligentne doplní chýbajúce časti obrázka, ak budete meniť pomer strán. Takisto zabezpečí automatické orezanie okrajov, ak budete s obrázkom rotovať, presahujúc pôvodnú veľkosť snímky.

Nástroj Face-Aware Liquify automaticky rozpoznáva rôzne časti tváre, ako sú oči, nos, ústa, a umožní ich rýchle editačné zmeny.

Zmeny sa dotkli aj nástroja Refine Edge Brush, zlepšilo sa najmä oddeľovanie popredia od pozadia.

Adobe Premiere CC prináša nové pracovné postupy na úpravu imerzívnej virtuálnej reality a 360-stupňového videa vďaka režimu field of view, ktorý poskytuje možnosť dynamicky prepínať medzi monoskopickým, stereoskopickým a anaglyfickým rozvrhnutím snímok.

Adobe ponúka kompletný Creative Cloud za mesačné predplatné 49,99 dolára, k dispozícii je aj skúšobná verzia na 30 dní zadarmo. A je tu aj možnosť za 9,99 dolára mesačne získať prístup k programom Lightroom a Photoshop.

Zdroj: macrumors.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá