Image
27.3.2014 0 Comments

Accenture a SAP vytvorili spoločnú biznis entitu

SAP.jpg Accenture a SAP AG oznámili vytvorenie nového spoločného projektu The Accenture and SAP Business Solutions Group, ktorý im umožní urýchliť spoločný vývoj a dodávanie nových priemyselných riešení založených na cloude a iných digitálnych technológiách.

Táto nová spolupráca bude spájať odborné a odvetvové znalosti Accenture s inovatívnymi riešeniami na báze cloudovej platformy SAP HANA®. Klienti tak budú môcť rýchlejšie využívať výhody digitálnych technológií, vrátane cloudu, analytiky a podnikovej mobility. Cieľom spolupráce je urýchlenie procesu spoločného vývoja prelomových riešení a ich uvedenie na trh naprieč celým radom priemyselných odvetví, s počiatočným zameraním sa na maloobchod, spotrebný tovar, automobilový priemysel, energetiku a sieťové odvetvia.

"Veríme, že tento náš spoločný projekt od základu zmení spôsob, akým v súčasnosti spolupracujú, inovujú a prinášajú na trh nové riešenia firmy v oblasti vnútropodnikových riadiacich informačných systémov a dodávatelia IT služieb." povedal Marty Cole, výkonný riaditeľ pre oblasť technológií, Accenture. "Vytvorením tejto novej skupiny budú Accenture a SAP schopné dodávať klientom oveľa vyššiu hodnotu vďaka rýchlejšiemu prístupu k integrovaným špecifickým priemyselným SAP riešeniam."

"Klienti hľadajú spôsoby ako maximalizovať ich existujúce investície do SAP technológií a prepojiť ich s novými technológiami ako sú SAP HANA a ponukami spoločnosti SAP na báze as-a-service," povedal Rob Enslin, prezident, Global Customer Operations a člen globálnej správnej rady SAP AG. "Chcú, aby riešenia, ktoré dostanú, boli jednoduchšie a relevantnejšie pre ich špecifické problémy. Vďaka Accenture and SAP Business Solutions Group tak budeme môcť, užšie ako kedykoľvek predtým, spolupracovať s Accenture na urýchlení vývoja a dodaní odvetvových riešení, ktoré požadujú naši zákazníci."

The Accenture and SAP Business Solutions Group bude sídliť v kalifornskom San Jose a spoločný tím bude okrem špičkových talentov pre vývoj riešení, pozostávať z odborníkov v oblasti predaja, marketingu, financií a práva. Experti z oboch spoločností budú spolupracovať pri identifikovaní potrieb klientov, realizácii stratégií vstupu na nové trhy, ako aj pri vývoji a implementácii nových riešení.

Táto nová spolupráca už má aj prvé výsledky. Marketing Performance Solution by Accenture and SAP je analytické riešenie, ktoré poskytuje relevantné zákaznícke dáta naprieč všetkými prevádzkami a Upstream Production Operations by Accenture and SAP zasa ponúka set riešení, služieb a školení pre výrobné prevádzky ropných a plynárenských spoločností.

Viac informácií nájdete TU.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá