Image
27.3.2014 0 Comments

Accenture a SAP vytvorili spoločnú biznis entitu

SAP.jpg Accenture a SAP AG oznámili vytvorenie nového spoločného projektu The Accenture and SAP Business Solutions Group, ktorý im umožní urýchliť spoločný vývoj a dodávanie nových priemyselných riešení založených na cloude a iných digitálnych technológiách.

Táto nová spolupráca bude spájať odborné a odvetvové znalosti Accenture s inovatívnymi riešeniami na báze cloudovej platformy SAP HANA®. Klienti tak budú môcť rýchlejšie využívať výhody digitálnych technológií, vrátane cloudu, analytiky a podnikovej mobility. Cieľom spolupráce je urýchlenie procesu spoločného vývoja prelomových riešení a ich uvedenie na trh naprieč celým radom priemyselných odvetví, s počiatočným zameraním sa na maloobchod, spotrebný tovar, automobilový priemysel, energetiku a sieťové odvetvia.

"Veríme, že tento náš spoločný projekt od základu zmení spôsob, akým v súčasnosti spolupracujú, inovujú a prinášajú na trh nové riešenia firmy v oblasti vnútropodnikových riadiacich informačných systémov a dodávatelia IT služieb." povedal Marty Cole, výkonný riaditeľ pre oblasť technológií, Accenture. "Vytvorením tejto novej skupiny budú Accenture a SAP schopné dodávať klientom oveľa vyššiu hodnotu vďaka rýchlejšiemu prístupu k integrovaným špecifickým priemyselným SAP riešeniam."

"Klienti hľadajú spôsoby ako maximalizovať ich existujúce investície do SAP technológií a prepojiť ich s novými technológiami ako sú SAP HANA a ponukami spoločnosti SAP na báze as-a-service," povedal Rob Enslin, prezident, Global Customer Operations a člen globálnej správnej rady SAP AG. "Chcú, aby riešenia, ktoré dostanú, boli jednoduchšie a relevantnejšie pre ich špecifické problémy. Vďaka Accenture and SAP Business Solutions Group tak budeme môcť, užšie ako kedykoľvek predtým, spolupracovať s Accenture na urýchlení vývoja a dodaní odvetvových riešení, ktoré požadujú naši zákazníci."

The Accenture and SAP Business Solutions Group bude sídliť v kalifornskom San Jose a spoločný tím bude okrem špičkových talentov pre vývoj riešení, pozostávať z odborníkov v oblasti predaja, marketingu, financií a práva. Experti z oboch spoločností budú spolupracovať pri identifikovaní potrieb klientov, realizácii stratégií vstupu na nové trhy, ako aj pri vývoji a implementácii nových riešení.

Táto nová spolupráca už má aj prvé výsledky. Marketing Performance Solution by Accenture and SAP je analytické riešenie, ktoré poskytuje relevantné zákaznícke dáta naprieč všetkými prevádzkami a Upstream Production Operations by Accenture and SAP zasa ponúka set riešení, služieb a školení pre výrobné prevádzky ropných a plynárenských spoločností.

Viac informácií nájdete TU.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá