Image
21.6.2016 0 Comments

AXN opäť v ponuke Skylink

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení filmového kanála AXN do ponuky Skylinku.
Od 1. 7. 2016 sa programová ponuka Skylinku opäť rozšíri o ďalší filmový kanál – do platených balíčkov Smart, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet pribudne filmový kanál AXN.
AXN je významným obohatením kategórie filmových a seriálových programov a zároveň sa teší u zákazníkov Skylinku veľkej obľube.

AXN je filmovým kanálom, ktorý ponúka dynamické a moderné filmy a seriály plné akcie. Vysiela okrem iného aj obľúbené americké seriály a filmy s hlavným  zameraním na kriminálky. Kanál AXN dokáže divákov veľmi dobre zapájať a neustále prekvapovať. „Dlhodobo sa nám darí prilákať a zároveň si udržať verných fanúšikov našich programov. AXN má v Českej republike jedny z najlepších výsledkov z hľadiska priemerného sledovacieho času vo svojej kategórii (filmy a seriály), naši diváci strávia priemerne viac ako 46 minút denne sledovaním našich programov,“ hovorí John Rossiter, generálny manažér Sony Pictures Television. Medzi najpopulárnejšie programy na AXN patrí NCIS: Los Angeles, Hawaii Five-0, Myšlienky zločinca a Telo ako dôkaz.

„Poskytovateľ digitálnej satelitnej televízie Skylink je najväčší hráč v oblasti satelitnej distribúcie v Českej republike a na Slovensku, takže sme veľmi radi, že sa nám podarilo pridať AXN do jeho programovej ponuky a opäť tak ponúknuť populárne seriály AXN predplatiteľom Skylinku,“ hovorí Erika Luzsicza z mediálnej spoločnosti AXOCOM, ktorá kanál AXN v ČR a SR exkluzívne distribuuje.

Technické parametre pre naladenie AXN:
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 207 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
Symbolová rýchlosť: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: ON

Programy sú vysielané v kompresnom formáte MPEG-4, pre jeho príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá