Image
21.6.2016 0 Comments

AXN opäť v ponuke Skylink

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení filmového kanála AXN do ponuky Skylinku.
Od 1. 7. 2016 sa programová ponuka Skylinku opäť rozšíri o ďalší filmový kanál – do platených balíčkov Smart, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet pribudne filmový kanál AXN.
AXN je významným obohatením kategórie filmových a seriálových programov a zároveň sa teší u zákazníkov Skylinku veľkej obľube.

AXN je filmovým kanálom, ktorý ponúka dynamické a moderné filmy a seriály plné akcie. Vysiela okrem iného aj obľúbené americké seriály a filmy s hlavným  zameraním na kriminálky. Kanál AXN dokáže divákov veľmi dobre zapájať a neustále prekvapovať. „Dlhodobo sa nám darí prilákať a zároveň si udržať verných fanúšikov našich programov. AXN má v Českej republike jedny z najlepších výsledkov z hľadiska priemerného sledovacieho času vo svojej kategórii (filmy a seriály), naši diváci strávia priemerne viac ako 46 minút denne sledovaním našich programov,“ hovorí John Rossiter, generálny manažér Sony Pictures Television. Medzi najpopulárnejšie programy na AXN patrí NCIS: Los Angeles, Hawaii Five-0, Myšlienky zločinca a Telo ako dôkaz.

„Poskytovateľ digitálnej satelitnej televízie Skylink je najväčší hráč v oblasti satelitnej distribúcie v Českej republike a na Slovensku, takže sme veľmi radi, že sa nám podarilo pridať AXN do jeho programovej ponuky a opäť tak ponúknuť populárne seriály AXN predplatiteľom Skylinku,“ hovorí Erika Luzsicza z mediálnej spoločnosti AXOCOM, ktorá kanál AXN v ČR a SR exkluzívne distribuuje.

Technické parametre pre naladenie AXN:
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 207 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
Symbolová rýchlosť: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: ON

Programy sú vysielané v kompresnom formáte MPEG-4, pre jeho príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá