28.1.2013 0 Comments

AVG uvádza novú generáciu Business Edition 2013

AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovateľ internetovej a mobilnej bezpečnosti pre 143 miliónov aktívnych používateľov, predstavuje AVG Internet Security Business Edition (ISBE) 2013, najnovšiu verziu úspešného bezpečnostného softvéru.

AVG ISBE 2013 je založený na kľúčových vlastnostiach verzie 2012 a ponúka ďalšie vylepšenia ako napríklad:
• AVG Self Defense - nadstavbovú bezpečnostnú vrstvu, ktorá pomáha zastaviť neautorizované pokusy malvéru o zmenu, premenovanie alebo zmazanie akéhokoľvek AVG súboru, procesu alebo driveru.
• Rogue WiFi Guard - ktorý pomáha používateľovi, aby sa pri pripájaní na wifi sieť vyhol podvodným sieťam založeným kybernetickými zločincami. AVG používateľov varuje, ak sa jeho počítač snaží pripojiť na neznámu wifi sieť.
• Rýchlosť skenovania - podľa nezávislého testu Tolly je tento produkt jedným z najrýchlejších na trhu.
• Kompatibilitu s Windows 8 a Windows Server 2012.
• Nové touch ready používateľské rozhranie.

Ďalšie prínosy AVG Business Edition 2013:
• Ochrana dát - vďaka AVG Firewall, AVG Anti-Virus, AVG Anti-Spyware, AVG Resident Shield a AVG Smart Anti Rootkit pomáha chrániť dáta pred zneužitím.
• Vylepšené skenovanie vďaka funkcii reputácie súborov.
• Bezpečnejšie surfovanie - AVG LinkScanner, AVG Anti-Virus a AVG Online Shield pomáhajú chrániť zamestnancov, keď sú online.
• Centralizované zadávanie výnimiek vo vzdialenej správe.
• Dobrý výkon za dobrú cenu - používateľ získa bezpečné, cenovo výhodné a praktické riešenie pre svoj podnik.

„ V dnešnej ekonomickej situácii musia majitelia podnikov, IT manažéri a správcovia sietí pracovať viac a rozumnejšie než kedykoľvek predtým. Majú preto právo na to, aby im technológie tento ťažký údel uľahčili," hovorí J.R.Smith, CEO AVG Technologies, „dnes je predsa v biznise toľko činností závislých na IT. Je veľmi dôležité, aby bezpečnostné riešenie bolo odolné, dobre použiteľné a výkonné. Nejde totiž vždy o spoločnosti, ktoré majú samostatné IT zdroje, takže ich spravovanie musí byť čo možno najjednoduchšie.

Pre ďalšie informácie o AVG Internet Security Business Edition 2013, prosím, navštívte:
http://www.avg.com/internet-security-business

Získajte zadarmo skúšobnú verziu na: www.avgclick.me/isbe2013


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá