28.1.2013 0 Comments

AVG uvádza novú generáciu Business Edition 2013

AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovateľ internetovej a mobilnej bezpečnosti pre 143 miliónov aktívnych používateľov, predstavuje AVG Internet Security Business Edition (ISBE) 2013, najnovšiu verziu úspešného bezpečnostného softvéru.

AVG ISBE 2013 je založený na kľúčových vlastnostiach verzie 2012 a ponúka ďalšie vylepšenia ako napríklad:
• AVG Self Defense - nadstavbovú bezpečnostnú vrstvu, ktorá pomáha zastaviť neautorizované pokusy malvéru o zmenu, premenovanie alebo zmazanie akéhokoľvek AVG súboru, procesu alebo driveru.
• Rogue WiFi Guard - ktorý pomáha používateľovi, aby sa pri pripájaní na wifi sieť vyhol podvodným sieťam založeným kybernetickými zločincami. AVG používateľov varuje, ak sa jeho počítač snaží pripojiť na neznámu wifi sieť.
• Rýchlosť skenovania - podľa nezávislého testu Tolly je tento produkt jedným z najrýchlejších na trhu.
• Kompatibilitu s Windows 8 a Windows Server 2012.
• Nové touch ready používateľské rozhranie.

Ďalšie prínosy AVG Business Edition 2013:
• Ochrana dát - vďaka AVG Firewall, AVG Anti-Virus, AVG Anti-Spyware, AVG Resident Shield a AVG Smart Anti Rootkit pomáha chrániť dáta pred zneužitím.
• Vylepšené skenovanie vďaka funkcii reputácie súborov.
• Bezpečnejšie surfovanie - AVG LinkScanner, AVG Anti-Virus a AVG Online Shield pomáhajú chrániť zamestnancov, keď sú online.
• Centralizované zadávanie výnimiek vo vzdialenej správe.
• Dobrý výkon za dobrú cenu - používateľ získa bezpečné, cenovo výhodné a praktické riešenie pre svoj podnik.

„ V dnešnej ekonomickej situácii musia majitelia podnikov, IT manažéri a správcovia sietí pracovať viac a rozumnejšie než kedykoľvek predtým. Majú preto právo na to, aby im technológie tento ťažký údel uľahčili," hovorí J.R.Smith, CEO AVG Technologies, „dnes je predsa v biznise toľko činností závislých na IT. Je veľmi dôležité, aby bezpečnostné riešenie bolo odolné, dobre použiteľné a výkonné. Nejde totiž vždy o spoločnosti, ktoré majú samostatné IT zdroje, takže ich spravovanie musí byť čo možno najjednoduchšie.

Pre ďalšie informácie o AVG Internet Security Business Edition 2013, prosím, navštívte:
http://www.avg.com/internet-security-business

Získajte zadarmo skúšobnú verziu na: www.avgclick.me/isbe2013


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá