28.1.2013 0 Comments

ASUS zožal úspech v Las Vegas

Spoločnosť ASUS mala úspech na prestížnej výstave CES 2013 v Las Vegas. 15 prezentovaných ASUS produktov získalo cenu 2013 CES Innovations Awards, v kategóriách:
  • Tablety, čítačky a mobilné zariadenia,
  • Počítačový hardvér a komponenty,
  • Počítačové príslušenstvo,
  • Monitory,
  • Herný hardvér a príslušenstvo.

Úspech spoločnosti ASUS na výstave CES 2013 odzrkadľuje snahu inovovať, zdokonaľovať dizajn a rešpektovať preferencie zákazníka, čo sú vlastnosti, ktoré definujú všetky ASUS produkty.

Ultrabooky, tablety, ale aj príslušenstvo
Medzi ocenené produkty v kategórii Tablety a mobilné zariadenia patrí tablet ASUS VivoTab TF810C s dokovacou stanicou s klávesnicou a s operačným systémom Windows 8. ASUS Taichi - kombinácia ultrabooku a tabletu bol taktiež ocenený najmä vďaka unikátnemu dizajnu s dvomi displejmi. Úspech dosiahol aj nedávno predstavený ASUS PadFone 2, ktorý predstavuje unikátnu kombináciu mobilného telefónu a tabletu.

V sekcii Počítačový hardvér a komponenty získal cenu ultrabook ASUS Zenbook UX21A a UX31A. V tejto kategórii boli ocenené aj základné dosky ASUS Maximus V Formula, ASUS Sabertooth Z77 a herná zostava ROG TYTAN CG8890.

Cenu 2013 CES Innovations Awards udelila porota aj hernému notebooku ROG G Series G46VW, slúchadlám ROG Vulcan PRO, hernej myši GX1000 a monitorom ASUS Designo Series MX279H, ASUS Designo Series MX299Q a ASUS ProArt Series PA249Q.

Víťazmi v kategórii príslušenstvo sa stali produkty ASUS VariDrive a ASUS Audio Dock.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá