Image
16.2.2015 0 Comments

ASUS uviedol smartfón ZenFone C s dobrou výbavou aj výdržou batérie

ZC451_family.jpg Spoločnosť ASUS predstavila kompaktný smartfón ZenFone C (ZC451CG) s 4,5-palcovým displejom, 5MP fotoaparátom s technológiou PixelMaster, vysokokapacitnou batériou s výdržou 30 hodín 3G telefonovania a viac ako 10 dňami v režime standby.

ZenFone C má vo výbave Intel Atom Z2520, viacjadrový výkonný procesor s frekvenciou 1,2GHz a technológiou Hyper-Threading. Ten dopĺňa 1GB RAM a displej s rozlíšením 854 x 480-pixel (FWVGA), ktorý reaguje na dotyk v priebehu 70ms aj počas multitasking používania.

Zadný PixelMaster fotoaparát má rozlíšenie 5MP a šošovku so svetelnosťou f/2.0. Režim Low Light zlučuje pixely a v slabo osvetlených scénach zachytáva snímky, ktoré sú až o 400% svetelnejšie - aj bez nutnosti blesku.

Hlavný fotoaparát je možné používať aj v režime Backlight (HDR). Vylepšovaním pixelov zvyšuje kontrast fotografie až o 400%, vďaka čomu je ideálny pri fotení v komplikovaných scénach, ako je západ slnka. Predné objekty ostanú jasné a bez rušivých tieňov.

Funkcia Time Rewind zaznamenáva snímky ešte pred stlačením spúšte a pomocou funkcie Depth of Field môžu používatelia vytvoriť unikátne efekty miniatúrneho sveta.

2100mAh akumulátor poskytuje výdrž po dobu až 29,8 hodín 3G telefonovania a 260 hodín používania v režime standby - viac ako 10 dní od posledného nabitia.

Batériu je možné jednoducho vybrať, takže používatelia ZenFonu C si môžu pribaliť toľko záložnej energie, koľko potrebujú.

ZenFone C profituje z technológie ASUS SonicMaster, vďaka dizajnu zosilňovača dodáva až o 25% väčší výkon ako konkurenčné smartfóny.

ZenFone C bude na slovenskom trhu dostupný koncom marca tohto roku za cenu 119 EUR.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá