Image
16.2.2015 0 Comments

ASUS uviedol smartfón ZenFone C s dobrou výbavou aj výdržou batérie

ZC451_family.jpg Spoločnosť ASUS predstavila kompaktný smartfón ZenFone C (ZC451CG) s 4,5-palcovým displejom, 5MP fotoaparátom s technológiou PixelMaster, vysokokapacitnou batériou s výdržou 30 hodín 3G telefonovania a viac ako 10 dňami v režime standby.

ZenFone C má vo výbave Intel Atom Z2520, viacjadrový výkonný procesor s frekvenciou 1,2GHz a technológiou Hyper-Threading. Ten dopĺňa 1GB RAM a displej s rozlíšením 854 x 480-pixel (FWVGA), ktorý reaguje na dotyk v priebehu 70ms aj počas multitasking používania.

Zadný PixelMaster fotoaparát má rozlíšenie 5MP a šošovku so svetelnosťou f/2.0. Režim Low Light zlučuje pixely a v slabo osvetlených scénach zachytáva snímky, ktoré sú až o 400% svetelnejšie - aj bez nutnosti blesku.

Hlavný fotoaparát je možné používať aj v režime Backlight (HDR). Vylepšovaním pixelov zvyšuje kontrast fotografie až o 400%, vďaka čomu je ideálny pri fotení v komplikovaných scénach, ako je západ slnka. Predné objekty ostanú jasné a bez rušivých tieňov.

Funkcia Time Rewind zaznamenáva snímky ešte pred stlačením spúšte a pomocou funkcie Depth of Field môžu používatelia vytvoriť unikátne efekty miniatúrneho sveta.

2100mAh akumulátor poskytuje výdrž po dobu až 29,8 hodín 3G telefonovania a 260 hodín používania v režime standby - viac ako 10 dní od posledného nabitia.

Batériu je možné jednoducho vybrať, takže používatelia ZenFonu C si môžu pribaliť toľko záložnej energie, koľko potrebujú.

ZenFone C profituje z technológie ASUS SonicMaster, vďaka dizajnu zosilňovača dodáva až o 25% väčší výkon ako konkurenčné smartfóny.

ZenFone C bude na slovenskom trhu dostupný koncom marca tohto roku za cenu 119 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá