Image
8.9.2014 0 Comments

ASUS predstavil nový MeMO Pad 7 s displejom IPS a 64-bitovým štvorjadrovým procesorom

MeMO Pad 7 ME572CCL Gold01_C.JPG ASUS uviedol nový MeMO Pad 7 (ME572C/CL), 7-palcový tablet s operačným systémom Android 4.4 (KitKat), full HD displejom IPS, 64-bitovým štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3560 (až do 1,83 GHz) a voliteľnou konektivitou 4G LTE.

MeMO Pad 7 je dostupný v troch farbách s luxusnými textúrami. Model Rose Champagne má bohatú, lesklú povrchovú úpravu, ktorá sa trbliece vo svetle. Burgundy Red zaujme elegantným tmavým lakovým povlakom, pripomínajúcim piano. Model Gentle Black má matnú textúru, ktorá na pohľad aj na dotyk pripomína kožu.

Full HD displej IPS a technológia ASUS TruVivid reprodukujú zreteľný obraz, ktorý vyzerá výborne z každého uhla. MeMO Pad 7 je vybavený 5-megapixelovou (MP) zadnou kamerou s automatickým zaostrovaním a 2 Mpx prednou kamerou. Kvalitu fotiek a videa zlepšuje aj technológia PixelMaster.

MeMO Pad 7 v sebe ukrýva 64-bitový štvorjadrový procesor Intel Atom Z3560, ktorý je výkonný, energeticky efektívny a poradí si s najnovšími hrami a aplikáciami. MeMO Pad 7 je dostupný v dvoch verziách: model Wi-Fi (ME572C) dopĺňa model 4G LTE/Wi-Fi (ME572CL) s podporou ultrarýchleho mobilného internetu.

MeMO Pad 7 využíva rozhranie ASUS ZenUI s novým vizuálnym dizajnom, ktorý tvoria „flat" ikony, živé farebné témy, animácie, nové zvuky notifikácií a zrozumiteľne prezentuje informácie.

Stredobodom pozornosti nového MeMO Padu 7 je 7-palcový full HD (1920 × 1200) displej IPS. Ten má vysokú hustotu 323 pixelov na palec (ppi) a pozostáva z viac ako 2,3 milióna pixelov. Ostrý obraz a text dopĺňajú široké 178-stupňové pozorovacie uhly a presná reprodukcia farieb. Technológia Miracast umožňuje bezdrôtovo prehrávať filmy alebo prezerať fotografie na veľkej TV obrazovke alebo na externom displeji. MeMO Pad 7 takisto podporuje kodek CSR aptX, ktorý umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby v CD kvalite na bluetoothových zariadeniach.

MeMO Pad 7 má 5 Mpx zadnú kameru s automatickým zaostrovaním a 2 Mpx prednú kameru. Kvalitu momentiek a fotiek selfie zlepšuje exkluzívna technológia PixelMaster, ktorá ponúka viacero funkcií vrátane režimov Time Rewind Mode a Selfie Mode.

MeMO Pad 7 poháňa 64-bitový štvorjadrový procesor Intel Atom Z3560, ktorý zabezpečuje dostatok výkonu a plynulú, energeticky efektívnu prevádzku. Výsledkom je rýchle prezeranie internetu, výborná reakcia pri používaní náročných aplikácií a dlhá výdrž batérie.

MeMO Pad 7 je dostupný vo verziách Wi-Fi a LTE/Wi-Fi so zabudovaným modemom LTE Intel XMM 7160. Ten poskytuje rýchlu konektivitu na prehliadanie internetu a streamovanie videa a hudby. Zároveň je optimalizovaný na nízku spotrebu energie, čo zlepšuje výdrž batérie pri používaní aj v režime stand-by.

MeMO Pad 7 má telo zo sklených vlákien a duralumínový rám. S hrúbkou iba 8,3 mm a hmotnosťou 269 g je ľahší, tenší a mobilnejší ako jeho predchodca.

ASUS MeMO Pad 7 (ME572C/CL) bude na slovenskom trhu dostupný v treťom kvartáli 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá