29.1.2013 0 Comments

ASUS VivoTab Smart - inteligentný tablet s Windows 8

Spoločnosť ASUS predstavila cenovo dostupný tablet VivoTab Smart s 10,1-palcovým HD displejom, ktorý je kompletne optimalizovaný pre operačný systém Windows 8. VivoTab Smart je ideálny pre prácu aj zábavu, či už na cestách alebo v pohodlí domova. Tenký a ľahký, tablet VivoTab Smart je vybavený dvojjadrovým procesorom Intel Atom a poskytuje plnú kompatibilitu s novým a existujúcim softvérom pre operačný systém Windows. Voliteľné príslušenstvo, klávesnica TranSleeve Keyboard, kombinuje ochranný obal s bezdrôtovou klávesnicou a zvyšuje produktivitu.

Perfektný pre prácu, ideálny pre zábavu
ASUS VivoTab Smart váži 580 gramov a je hrubý iba 9,7 mm. Tablet je vybavený 10,1-palcovým displejom s LED podsvietením a rozlíšením 1366 x 768. Vďaka technológii IPS disponuje obrazovka až 178-stupňovým pozorovacím uhlom a jasným obrazom, ktorý je výborne viditeľný aj zo strán. VivoTab Smart taktiež podporuje 5-bodové viacdotykové ovládanie, ktoré zabezpečuje pohodlie pri práci s operačným systémom Windows 8. Klávesnica TranSleeve Keyboard je inovatívne príslušenstvo, ktoré plní úlohu ochranného obalu, klávesnice a stojana - nielenže tento obal tablet chráni, ale aj zvyšuje produktivitu pri písaní.

Vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Atom Z2760 reaguje VivoTab Smart rýchlo a svižne a ponúka až 9,5 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. VivoTab Smart umožňuje používateľom využívať aplikácie z obchodu Windows 8 Store ako aj pôvodné desktopové aplikácie, pričom nechýba ani plug and play podpora pre široké spektrum existujúceho hardvérového príslušenstva.

ASUS VivoTab Smart je taktiež vybavený dvojicou kvalitných kamier z oboch strán zariadenia. Zadná 8MP kamera automaticky zaostruje, disponuje šošovkou z piatich elementov a umožňuje nakrúcať video v rozlíšení až 1080p Full HD. Predná kamera má rozlíšenie 2MP a je ideálna pre video komunikáciu. VivoTab™ Smart využíva aj známu audio technológiu ASUS SonicMaster, ktorá zabezpečuje výbornú kvalitu zvuku.

Kompletné špecifikácie sú dostupné na internetovej stránke www.asus.com/vivo/en/vivoTab.htm

Dostupnosť a cena
ASUS VivoTab Smart bude dostupný u autorizovaných predajcov ASUS vo viacerých farebných prevedeniach - v keramickej bielej, diamantovej modrej a jasnočervenej. VivoTab™ Smart sa bude predávať za cenu 499 EUR v prípade Wi-Fi verzie a za 599 EUR v prípade Wi-Fi + 4G LTE verzie.

Klávesnica ASUS TranSleeve Keyboard bude v predaji samostatne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá