29.1.2013 0 Comments

ASUS VivoTab Smart - inteligentný tablet s Windows 8

Spoločnosť ASUS predstavila cenovo dostupný tablet VivoTab Smart s 10,1-palcovým HD displejom, ktorý je kompletne optimalizovaný pre operačný systém Windows 8. VivoTab Smart je ideálny pre prácu aj zábavu, či už na cestách alebo v pohodlí domova. Tenký a ľahký, tablet VivoTab Smart je vybavený dvojjadrovým procesorom Intel Atom a poskytuje plnú kompatibilitu s novým a existujúcim softvérom pre operačný systém Windows. Voliteľné príslušenstvo, klávesnica TranSleeve Keyboard, kombinuje ochranný obal s bezdrôtovou klávesnicou a zvyšuje produktivitu.

Perfektný pre prácu, ideálny pre zábavu
ASUS VivoTab Smart váži 580 gramov a je hrubý iba 9,7 mm. Tablet je vybavený 10,1-palcovým displejom s LED podsvietením a rozlíšením 1366 x 768. Vďaka technológii IPS disponuje obrazovka až 178-stupňovým pozorovacím uhlom a jasným obrazom, ktorý je výborne viditeľný aj zo strán. VivoTab Smart taktiež podporuje 5-bodové viacdotykové ovládanie, ktoré zabezpečuje pohodlie pri práci s operačným systémom Windows 8. Klávesnica TranSleeve Keyboard je inovatívne príslušenstvo, ktoré plní úlohu ochranného obalu, klávesnice a stojana - nielenže tento obal tablet chráni, ale aj zvyšuje produktivitu pri písaní.

Vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Atom Z2760 reaguje VivoTab Smart rýchlo a svižne a ponúka až 9,5 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. VivoTab Smart umožňuje používateľom využívať aplikácie z obchodu Windows 8 Store ako aj pôvodné desktopové aplikácie, pričom nechýba ani plug and play podpora pre široké spektrum existujúceho hardvérového príslušenstva.

ASUS VivoTab Smart je taktiež vybavený dvojicou kvalitných kamier z oboch strán zariadenia. Zadná 8MP kamera automaticky zaostruje, disponuje šošovkou z piatich elementov a umožňuje nakrúcať video v rozlíšení až 1080p Full HD. Predná kamera má rozlíšenie 2MP a je ideálna pre video komunikáciu. VivoTab™ Smart využíva aj známu audio technológiu ASUS SonicMaster, ktorá zabezpečuje výbornú kvalitu zvuku.

Kompletné špecifikácie sú dostupné na internetovej stránke www.asus.com/vivo/en/vivoTab.htm

Dostupnosť a cena
ASUS VivoTab Smart bude dostupný u autorizovaných predajcov ASUS vo viacerých farebných prevedeniach - v keramickej bielej, diamantovej modrej a jasnočervenej. VivoTab™ Smart sa bude predávať za cenu 499 EUR v prípade Wi-Fi verzie a za 599 EUR v prípade Wi-Fi + 4G LTE verzie.

Klávesnica ASUS TranSleeve Keyboard bude v predaji samostatne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá