Image
5.6.2014 0 Comments

ASUS Transformer Book Flip má dotykový displej, ktorý sa pretočí až o 360 stupňov

Flip1.jpg ASUS predstavil notebook s Windows 8.1 Transformer Book Flip. Dizajn pántov umožňuje otočiť displej o ľubovoľný uhol v rozmedzí 0 až 360 stupňov. Flip sa dá používať ako notebook, tablet alebo čokoľvek medzi tým. Flip poháňa procesor Intel Core i3/i5/i7, dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 820M/840M a dodáva sa s tromi veľkosťami displeja - 13,3, 14 a 15,6 palca.

ASUS Transformer Book Flip je vybavený displejom s rozlíšením full HD 1920 × 1080. Dotyková obrazovka s inteligentnými pántmi ju umožňuje používateľovi otočiť až o 360 stupňov do uzavretej pozície. Štyri prevody v pánte sa starajú o to, aby displej ostal v žiadanej polohe a dal sa otáčať bez námahy. Klávesnica a touchpad sa uzamknú automaticky, keď sa Flip používa v inom režime, ako je notebook. Používatelia nebudú mať problémy s nechceným stláčaním klávesov. Dotykový displej Flipu je takmer dvojnásobne citlivejší ako štandardné displeje.

Kompaktné hliníkové šasi dáva Flipu odolnosť aj eleganciu. Jednoliata klávesnica je ergonomicky prispôsobená pohodliu pri písaní a viacdotykový touchpad podporuje Smart gestá či presné a prirodzené ovládanie pomocou končekov prstov.

Technológia Instant On zobudí Flip z režimu spánku v priebehu dvoch sekúnd. Používatelia sa nemusia báť ani o stratu dát. Flip vydrží v režime spánku fungovať po dobu dvoch týždňov, a keď batéria klesne pod 5 % zostávajúcej kapacity, súbory a dáta sa automaticky zálohujú.

Každý ASUS Transformer Book Flip obsahuje službu ASUS WebStorage a dáva používateľom bezplatný prístup ku cloudovému úložisku. Dokumenty a súbory sú dostupné z ľubovoľného zariadenia.

ASUS Transformer Book Flip bude dostupný na celom svete od konca júna 2014. Cena zatiaľ nie je známa.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá