Image
5.6.2014 0 Comments

ASUS Transformer Book Flip má dotykový displej, ktorý sa pretočí až o 360 stupňov

Flip1.jpg ASUS predstavil notebook s Windows 8.1 Transformer Book Flip. Dizajn pántov umožňuje otočiť displej o ľubovoľný uhol v rozmedzí 0 až 360 stupňov. Flip sa dá používať ako notebook, tablet alebo čokoľvek medzi tým. Flip poháňa procesor Intel Core i3/i5/i7, dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 820M/840M a dodáva sa s tromi veľkosťami displeja - 13,3, 14 a 15,6 palca.

ASUS Transformer Book Flip je vybavený displejom s rozlíšením full HD 1920 × 1080. Dotyková obrazovka s inteligentnými pántmi ju umožňuje používateľovi otočiť až o 360 stupňov do uzavretej pozície. Štyri prevody v pánte sa starajú o to, aby displej ostal v žiadanej polohe a dal sa otáčať bez námahy. Klávesnica a touchpad sa uzamknú automaticky, keď sa Flip používa v inom režime, ako je notebook. Používatelia nebudú mať problémy s nechceným stláčaním klávesov. Dotykový displej Flipu je takmer dvojnásobne citlivejší ako štandardné displeje.

Kompaktné hliníkové šasi dáva Flipu odolnosť aj eleganciu. Jednoliata klávesnica je ergonomicky prispôsobená pohodliu pri písaní a viacdotykový touchpad podporuje Smart gestá či presné a prirodzené ovládanie pomocou končekov prstov.

Technológia Instant On zobudí Flip z režimu spánku v priebehu dvoch sekúnd. Používatelia sa nemusia báť ani o stratu dát. Flip vydrží v režime spánku fungovať po dobu dvoch týždňov, a keď batéria klesne pod 5 % zostávajúcej kapacity, súbory a dáta sa automaticky zálohujú.

Každý ASUS Transformer Book Flip obsahuje službu ASUS WebStorage a dáva používateľom bezplatný prístup ku cloudovému úložisku. Dokumenty a súbory sú dostupné z ľubovoľného zariadenia.

ASUS Transformer Book Flip bude dostupný na celom svete od konca júna 2014. Cena zatiaľ nie je známa.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá