Image
5.6.2014 0 Comments

ASUS Transformer Book Flip má dotykový displej, ktorý sa pretočí až o 360 stupňov

Flip1.jpg ASUS predstavil notebook s Windows 8.1 Transformer Book Flip. Dizajn pántov umožňuje otočiť displej o ľubovoľný uhol v rozmedzí 0 až 360 stupňov. Flip sa dá používať ako notebook, tablet alebo čokoľvek medzi tým. Flip poháňa procesor Intel Core i3/i5/i7, dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 820M/840M a dodáva sa s tromi veľkosťami displeja - 13,3, 14 a 15,6 palca.

ASUS Transformer Book Flip je vybavený displejom s rozlíšením full HD 1920 × 1080. Dotyková obrazovka s inteligentnými pántmi ju umožňuje používateľovi otočiť až o 360 stupňov do uzavretej pozície. Štyri prevody v pánte sa starajú o to, aby displej ostal v žiadanej polohe a dal sa otáčať bez námahy. Klávesnica a touchpad sa uzamknú automaticky, keď sa Flip používa v inom režime, ako je notebook. Používatelia nebudú mať problémy s nechceným stláčaním klávesov. Dotykový displej Flipu je takmer dvojnásobne citlivejší ako štandardné displeje.

Kompaktné hliníkové šasi dáva Flipu odolnosť aj eleganciu. Jednoliata klávesnica je ergonomicky prispôsobená pohodliu pri písaní a viacdotykový touchpad podporuje Smart gestá či presné a prirodzené ovládanie pomocou končekov prstov.

Technológia Instant On zobudí Flip z režimu spánku v priebehu dvoch sekúnd. Používatelia sa nemusia báť ani o stratu dát. Flip vydrží v režime spánku fungovať po dobu dvoch týždňov, a keď batéria klesne pod 5 % zostávajúcej kapacity, súbory a dáta sa automaticky zálohujú.

Každý ASUS Transformer Book Flip obsahuje službu ASUS WebStorage a dáva používateľom bezplatný prístup ku cloudovému úložisku. Dokumenty a súbory sú dostupné z ľubovoľného zariadenia.

ASUS Transformer Book Flip bude dostupný na celom svete od konca júna 2014. Cena zatiaľ nie je známa.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá