24.10.2012 0 Comments

AOC m2752Pqu: Vybavený profesionál

Spoločnosť AOC predstavila nový 27" profesionálny MVA monitor s označením m2752Pqu. Tento monitor sa vďaka svojim parametrom a ergonomickým funkciám hodí na bežnú kancelársku prácu ale aj na náročnejšie grafické aplikácie.

AOC m2752Pqu je 27" monitor, ktorý pre zobrazovanie využíva moderný MVA panel, takže sa môže pochváliť vynikajúcimi pozorovacími uhlami a verným podaním farieb. Vďaka najnovšiemu w-LED podsvieteniu, vysokému kontrastu 1200:1 (typický), jasu 300 cd/m2 a odozve 8 ms (GtG) je vhodný aj na náročnejšie grafické alebo CAD aplikácie.

K monitoru m2752Pqu pripojíte akékoľvek externé zariadenie. Je vybavený jedným analógovým D-Sub portom, digitálnym DVI-D a HDMI vstupom. Určite poteší aj Displey Port. Navyše sa môže pochváliť softvérom Screen+, pomocou ktorého je možné užívateľskú plochu rozdeliť až na štyri samostatné panely, či funkciou i-Menu, pomocou ktorej je možné všetky nastavenia robiť jednoducho pomocou myšky. Monitor má tiež zabudované reproduktory a pre pripojenie externého disku, či nespočetného množstva iných zariadení - USB Hub.

Pre maximálne pohodlie pri práci je monitor vybavený ergonomickou základňou s výškovo nastaviteľnou polohou monitora, funkciou PIVOT i otočným stojanom.

Vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie a výrobe bez ortuti monitor vyhovuje požiadavkám certifikátov ako sú TCO 5.0 a EPEAT Silver. Navyše program eSaver upravuje intenzitu podsvietenia, čím nielen výrazne predlžuje životnosť monitoru, ale zlepšuje tak aj pohodlie pri sledovaní a šetrí elektrickú energiu.

Technické parametre:
Typ LCD panelu: MVA
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka: 27" (68,6 cm)
Optimálne rozlíšenie: 1920 x 1080
Pozorovacie uhly: 178º /178º, @ C/R > 10
Formát obrazu: 16:9
Doba odozvy: 8 ms (GtG)
Jas: 300 cd/m2
Typický kontrast: 1200 : 1
Konektivita: VGA, DVI-D, HDIM, Display Port, USB-Hub

MVA monitor m2752Pqu je dostupný za približne 285 euro bez DPH.

Dodávateľom monitorov značky AOC na český a slovenský trh je spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 4

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá