24.10.2012 0 Comments

AOC m2752Pqu: Vybavený profesionál

Spoločnosť AOC predstavila nový 27" profesionálny MVA monitor s označením m2752Pqu. Tento monitor sa vďaka svojim parametrom a ergonomickým funkciám hodí na bežnú kancelársku prácu ale aj na náročnejšie grafické aplikácie.

AOC m2752Pqu je 27" monitor, ktorý pre zobrazovanie využíva moderný MVA panel, takže sa môže pochváliť vynikajúcimi pozorovacími uhlami a verným podaním farieb. Vďaka najnovšiemu w-LED podsvieteniu, vysokému kontrastu 1200:1 (typický), jasu 300 cd/m2 a odozve 8 ms (GtG) je vhodný aj na náročnejšie grafické alebo CAD aplikácie.

K monitoru m2752Pqu pripojíte akékoľvek externé zariadenie. Je vybavený jedným analógovým D-Sub portom, digitálnym DVI-D a HDMI vstupom. Určite poteší aj Displey Port. Navyše sa môže pochváliť softvérom Screen+, pomocou ktorého je možné užívateľskú plochu rozdeliť až na štyri samostatné panely, či funkciou i-Menu, pomocou ktorej je možné všetky nastavenia robiť jednoducho pomocou myšky. Monitor má tiež zabudované reproduktory a pre pripojenie externého disku, či nespočetného množstva iných zariadení - USB Hub.

Pre maximálne pohodlie pri práci je monitor vybavený ergonomickou základňou s výškovo nastaviteľnou polohou monitora, funkciou PIVOT i otočným stojanom.

Vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie a výrobe bez ortuti monitor vyhovuje požiadavkám certifikátov ako sú TCO 5.0 a EPEAT Silver. Navyše program eSaver upravuje intenzitu podsvietenia, čím nielen výrazne predlžuje životnosť monitoru, ale zlepšuje tak aj pohodlie pri sledovaní a šetrí elektrickú energiu.

Technické parametre:
Typ LCD panelu: MVA
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka: 27" (68,6 cm)
Optimálne rozlíšenie: 1920 x 1080
Pozorovacie uhly: 178º /178º, @ C/R > 10
Formát obrazu: 16:9
Doba odozvy: 8 ms (GtG)
Jas: 300 cd/m2
Typický kontrast: 1200 : 1
Konektivita: VGA, DVI-D, HDIM, Display Port, USB-Hub

MVA monitor m2752Pqu je dostupný za približne 285 euro bez DPH.

Dodávateľom monitorov značky AOC na český a slovenský trh je spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá