Image
23.3.2015 0 Comments

5 skvelých aplikácií pre iOS, ktoré sú teraz zadarmo. Sťahujte, kým sa dá

mobile_app.jpg V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň. Niektoré z týchto aplikácií sú skutočne zaujímavé a takisto ponúkajú zaujímavé funkcie.

1. Project Life

Pomocou tejto aplikácie si môžete vytvoriť digitálnu fotoknihu, v ktorej budú fotky z celého vášho života. Preto aplikácia disponuje aj zaujímavým názvom Project Life. Aplikácia má veľmi pekné spracovanie a určite sa vám zapáči aj jej jednoduchosť.

project_life.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Project Life - Becky Higgins LLC

2. Hive Dialer

Skvelá aplikácia, ktorá prichádza s funkciou podobnou Reachability. No vývojári tejto aplikácie to vyriešili lepším spôsobom, pretože aplikácia sa dá v takomto móde plnohodnotne používať a celý jej obsah sa stiahne do pravého dolného rohu.

hive_dialer.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Hive Dialer - HIVE IT

3. Trype Keyboard

Aplikácia, ktorá prináša plnohodnotnú klávesnicu s príjemným dizajnom a disponuje skvelou funkciou prekladu v reálnom čase. To znamená, že už nebudete musieť používať žiadny prekladač na to, aby ste si mohli písať so zahraničnými priateľmi.

trype_keyboard.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Trype Keyboard - Daniel Brim

4. ACDSee

Ak sa vám zdá názov tejto aplikácie trochu povedomý, je to možno preto, že si ho tvorcovia tak trochu foneticky prepožičali od známej hudobnej skupiny. Inak ide o plnohodnotnú fotoaplikáciu, v ktorej môžete fotky zhotovovať, ale aj upravovať.

acdsee.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: ACDSee - ACDSee.com Mobile Inc.

5. iTransfer

Aplikácia, ktorá disponuje funkciou synchronizovania fotografií pomocou Wi-Fi do vášho zariadenia s iOS alebo OS X. Pomocou tejto aplikácie tak veľmi rýchlo zosynchronizujete všetky potrebné fotografie.

itransfer.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: iTransfer - WiFi Camera Roll - Transfer / move photo and video in iPhone / iTouch album to computer wireless . Share / sync image and movie media data easily - wen jie qiu

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá