Image
23.3.2015 0 Comments

5 skvelých aplikácií pre iOS, ktoré sú teraz zadarmo. Sťahujte, kým sa dá

mobile_app.jpg V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň. Niektoré z týchto aplikácií sú skutočne zaujímavé a takisto ponúkajú zaujímavé funkcie.

1. Project Life

Pomocou tejto aplikácie si môžete vytvoriť digitálnu fotoknihu, v ktorej budú fotky z celého vášho života. Preto aplikácia disponuje aj zaujímavým názvom Project Life. Aplikácia má veľmi pekné spracovanie a určite sa vám zapáči aj jej jednoduchosť.

project_life.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Project Life - Becky Higgins LLC

2. Hive Dialer

Skvelá aplikácia, ktorá prichádza s funkciou podobnou Reachability. No vývojári tejto aplikácie to vyriešili lepším spôsobom, pretože aplikácia sa dá v takomto móde plnohodnotne používať a celý jej obsah sa stiahne do pravého dolného rohu.

hive_dialer.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Hive Dialer - HIVE IT

3. Trype Keyboard

Aplikácia, ktorá prináša plnohodnotnú klávesnicu s príjemným dizajnom a disponuje skvelou funkciou prekladu v reálnom čase. To znamená, že už nebudete musieť používať žiadny prekladač na to, aby ste si mohli písať so zahraničnými priateľmi.

trype_keyboard.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Trype Keyboard - Daniel Brim

4. ACDSee

Ak sa vám zdá názov tejto aplikácie trochu povedomý, je to možno preto, že si ho tvorcovia tak trochu foneticky prepožičali od známej hudobnej skupiny. Inak ide o plnohodnotnú fotoaplikáciu, v ktorej môžete fotky zhotovovať, ale aj upravovať.

acdsee.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: ACDSee - ACDSee.com Mobile Inc.

5. iTransfer

Aplikácia, ktorá disponuje funkciou synchronizovania fotografií pomocou Wi-Fi do vášho zariadenia s iOS alebo OS X. Pomocou tejto aplikácie tak veľmi rýchlo zosynchronizujete všetky potrebné fotografie.

itransfer.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: iTransfer - WiFi Camera Roll - Transfer / move photo and video in iPhone / iTouch album to computer wireless . Share / sync image and movie media data easily - wen jie qiu

Zdroj: Svetapple.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá