Image
23.3.2015 0 Comments

5 skvelých aplikácií pre iOS, ktoré sú teraz zadarmo. Sťahujte, kým sa dá

mobile_app.jpg V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené o hodinu, deň či týždeň. Niektoré z týchto aplikácií sú skutočne zaujímavé a takisto ponúkajú zaujímavé funkcie.

1. Project Life

Pomocou tejto aplikácie si môžete vytvoriť digitálnu fotoknihu, v ktorej budú fotky z celého vášho života. Preto aplikácia disponuje aj zaujímavým názvom Project Life. Aplikácia má veľmi pekné spracovanie a určite sa vám zapáči aj jej jednoduchosť.

project_life.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Project Life - Becky Higgins LLC

2. Hive Dialer

Skvelá aplikácia, ktorá prichádza s funkciou podobnou Reachability. No vývojári tejto aplikácie to vyriešili lepším spôsobom, pretože aplikácia sa dá v takomto móde plnohodnotne používať a celý jej obsah sa stiahne do pravého dolného rohu.

hive_dialer.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Hive Dialer - HIVE IT

3. Trype Keyboard

Aplikácia, ktorá prináša plnohodnotnú klávesnicu s príjemným dizajnom a disponuje skvelou funkciou prekladu v reálnom čase. To znamená, že už nebudete musieť používať žiadny prekladač na to, aby ste si mohli písať so zahraničnými priateľmi.

trype_keyboard.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Trype Keyboard - Daniel Brim

4. ACDSee

Ak sa vám zdá názov tejto aplikácie trochu povedomý, je to možno preto, že si ho tvorcovia tak trochu foneticky prepožičali od známej hudobnej skupiny. Inak ide o plnohodnotnú fotoaplikáciu, v ktorej môžete fotky zhotovovať, ale aj upravovať.

acdsee.jpg

Pôvodná cena: 1,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: ACDSee - ACDSee.com Mobile Inc.

5. iTransfer

Aplikácia, ktorá disponuje funkciou synchronizovania fotografií pomocou Wi-Fi do vášho zariadenia s iOS alebo OS X. Pomocou tejto aplikácie tak veľmi rýchlo zosynchronizujete všetky potrebné fotografie.

itransfer.jpg

Pôvodná cena: 0,99 USD

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: iTransfer - WiFi Camera Roll - Transfer / move photo and video in iPhone / iTouch album to computer wireless . Share / sync image and movie media data easily - wen jie qiu

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá