Image
5.5.2015 0 Comments

5 aplikácií, ktoré sú práve teraz zadarmo

V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. "HOOK"

Náš rebríček začneme skvelou hrou. Hook je logická hra ako stvorená pre tých, ktorí radi pohnú svojím mozgom a zamyslia sa nad riešením úloh. Hook je hra na štýl puzzle. Určite sa vám zapáči.

1.png

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: "HOOK" - Maciej Targoni

Pôvodná cena: 0,99€

2. OnTop

Opäť tu máme aplikáciu pre tých, ktorým sa už nepáči ich kalendár. Ak vás už omrzel kalendár v iOS a hľadáte zaň náhradu tak potom by vás mohla potešiť táto aplikácia. OnTop je krásne nadizajnovaný kalendár. Je to veľmi pekne spracovaná aplikácia.

2.jpeg

Aplikáciu si môžšte stiahnuť priamo tu: OnTop: Calendar & Reminders - Eli Rozen

Pôvodná cena: 1,99€

3. Cycloramic for iPhone 6

Prvá aplikácia Cycloramic mala veľkú odozvu, pretože dokázala za pomoci vibračného motorčeka v iPhonoch otáčať iPhonom pri natáčaní videí. Táto verzia pre iPhone 6 vyžaduje nabíjačku, do ktorej iPhone 6 najskôr usadíte. iPhone 6 má totiž, ako všetci vieme, okrúhle okraje . Zvážte bezpečnosť použitia tejto aplikácie a vyhľadajte si YouTube video aby ste videli, ako sa vlastne v praxi iPhone otáča.

3.jpg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Cycloramic for iPhone 6 (Not the 6+) - Egos Ventures

Pôvodná cena: 1,99€

4. EndNote for iPad

EndNote vám umožní ľahko prezerať, upravovať, organizovať a zdieľať výskumný materiál na iPade. Synchronizáciou vášho výskumu zvýšite silu EndNote získaním bezproblémového prístup k vašej príručnej knižnice z viacerých zariadení a platforiem.

4.jpeg

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: EndNote for iPad - Thomson Reuters

Pôvodná cena: 3,99€

5. iComics

Ak ste milovníkom komiksov, táto aplikácia je stvorená práve pre vás. iComics ™ je univerzálna aplikácia určená pre iPad, iPhone a iPod touch, ktorá vám umožní čítať DRM-free komiksy z vašej vlastnej zbierky, rýchlo a jednoducho.

5.jpg

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iComics - The Comic Reader for iPad and iPhone - Tim Oliver

Pôvodná cena: 1,99€

Zdroj: svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá