Image
11.7.2016 1 Comments

4ka s novou letnou akciou: operátor rozdáva za prenesenie čísla gigabajty dát zadarmo

Štvrtý mobilný operátor sa rozhodol štedro obdarovať zákazníkov, ktorí si oddnes do 4ky prenesú svoje telefónne číslo. Každý nový Štvorkár tak získa jednorazovo 10 GB dát v sieti 4ky na dva mesiace úplne zadarmo. Letná akcia bude platiť až do 3.9.2016.

„Neustále evidujeme vysoký záujem našich zákazníkov o prenos telefónneho čísla a kontinuálne rastúci dopyt po mobilných dátach. Na základe týchto dvoch faktorov sme sa rozhodli spustiť novú letnú akciu. V 4ke už dáta zákazníci naháňať nemusia, stačí si preniesť číslo do 4ky a dostanú 10 GB dát na dva mesiace zadarmo,“ vysvetľuje riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN Mobile, a.s., Peter Helexa.    

Dáta zadarmo vo vlastnej sieti 4ky zákazník získa automaticky po úspešnou dokončení prenosu telefónneho čísla. Následne dostane okrem notifikačnej SMS o ukončení prenosu čísla aj správu o aktivácii 10 GB dátového balíka, ktorého platnosť sú dva mesiace. Akcia potrvá počas celých letných prázdnin a je platná do 3.9.2016.

Prenos čísla sa dá realizovať buď na pobočkách Slovenskej pošty alebo z pohodlia domova pri objednávke SIM karty Moja4ka prostredníctvom nášho e-shopu. Akcia platí súčasne pre oba kanály.

K dispozícii naďalej výhodné dátové balíky

Ak si zákazník minie všetky dáta v priebehu dvoch mesiacov, ďalej dátuje za výhodnú cenu 0,04 eura za 1 MB alebo si môže aktivovať ďalšie dátové balíky podľa potreby. Štvorkári, ktorí sa nachádzajú mimo pokrytia vlastnou mobilnou sieťou 4ky si môžu prikúpiť dátový balík GIGA PLUS za 4 eurá, ktorý umožní dátovať aj v sieti partnera národného roamingu. Balík sa dá aktivovať zaslaním SMS v tvare GIGA PLUS 1 na skrátené číslo 950. V takomto prípade sa prioritne dáta čerpajú najprv z balíka GIGA PLUS.

Po prečerpaní alebo skončení platnosti akcie 10 GB na dva mesiace zadarmo si môžu zákazníci aktivovať aj dátový balík GIGA, kedy získajú za jedno euro 1 GB dát na 30 dní vo vlastnej sieti 4ky. Pre jednorazovú aktiváciu stačí poslať SMS v tvare GIGA 1 na číslo 950. Pre aktiváciu dátového balíka GIGA s automatickou obnovou stačí poslať SMS v tvare GIGA na číslo 950.

„Našou modernou 4G sieťou aktuálne pokrývame už 60 percent obyvateľstva Slovenska, preto veríme, že naši zákazníci akciu v podobe 10 GB dát zadarmo aktívne využijú počas celého leta na dátovanie a chatovanie s priateľmi či rodinou. Navyše stále platí, že pri prenose telefónneho čísla do 4ky zákazníci neplatia  za dovoz kuriérom,“ doplnil Peter Helexa.

Nové telefóny

4ka koncom júna pokorila hranicu 200-tisíc zákazníkov a plné pokrytie signálom 4G siete 4ky majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 70-tich miest po celom Slovensku. Operátor neustále prichádza s novými produktami a službami. Nedávno 4ka rozšírila ponuku svojich mobilných zariadení o ďalšie dva modely, konkrétne smartfón Samsung Galaxy J5 a tlačidlový telefón Nokia 222. Spolu má v ponuke sedem mobilných zariadení.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

1 Comments

  1. Zaujimave, ALE... reakcia na: 4ka s novou letnou akciou: operátor rozdáva za prenesenie čísla gigabajty dát zadarmo
    11.7.2016 10:07
    Tato ponuka by bola zaujimava, ak by data platili do ich vycerpania. Tj. tento mesiac miniem 500 MB druhy 3 GB, nasledne 1 GB, .... Zalezalo by odo mna kolko mi tie data vydrzia. Takto by to bolo ovela lepsie. Dalsi kamen urazu je, ze tieto data sa daju cerpat len v sieti 4ky. Tento balik dat mohli kludne prisposobit na vyuzitie aj v narodnom roamingu. Pri pouziti v narodnom roamingu by vsak ich hodnota bola stvrtinova, teda 2.5 GB. Kombinaciou vlastnej siete a narodneho roamingu by sa uzivatelia dostali minimalne na 2.5 GB dat. Takto riesene, by to bolo ovela zaujimavejsie. Terajsou akciou len ziskaju par SIMiek, na letny internet a tie potom skoncia v kosi.
    Reagovať

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá