19.5.2016 0 Comments

4ka rozširuje pokrytie najmodernejšou LTE sieťou

Štvrtý mobilný operátor aj naďalej aktívne rozširuje svoju LTE sieť. 4ka oznámila ďalšie mestá, ktorých obyvatelia môžu naplno využívať jej vysokorýchlostný mobilný internet.

Rýchly 4G signál 4ky sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Operátor rozširovaním pokrytia potvrdzuje svoje postavenie, že už dlho nie je štvorka, ale trojka v LTE pokrytí. Tento týždeň pribudli na mapu pokrytia významné okresné mestá ako Hlohovec, Humenné, Levoča, Ružomberok, Spišská Nová Ves.

„Medzi mestá s plným pokrytím pribudlo aj jedno z najvýchodnejších okresných miest Humenné. Popri ďalších mestách aj naďalej zahusťujeme našu sieť v lokalitách, kde už naše služby dostupné boli aj predtým, aby sme zvyšovali zákaznícky komfort Štvorkárov. K obciam s plným 4G pokrytím najnovšie pribudli aj menšie lokality ako Ivanka pri Nitre, Ladomerská Vieska, Častá a Rybany,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka v spolupráci so Slovenskou poštou od 9. mája 2016 spustila netradičnú súťaž pre zákazníkov s názvom Týždne 4ky, ktorá bude prebiehať postupne vo viacerých mestách v pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Tento týždeň kampaň prebieha aj v dvoch novopokrytých mestách.

 „Sme radi, že sa nám podarilo plne pokryť Humenné a Ružomberok práve v čase, keď sa v týchto mestách uskutočnia Týždne 4ky. Vďaka tomuto dokonalému naplánovaniu dostanú naši zákazníci okrem vecných darčekov aj darček v podobe plného pokrytia mesta 4G signálom,“ dodal P. Helexa.

Týždne 4ky potrvajú do 3. júla 2016 a uskutočnia sa postupne vo všetkých regiónoch Slovenska až na 96 poštách. Aktuálny zoznam pôšt, kde tento týždeň prebiehajú Týždne 4ky, nájdete tu.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá