19.5.2016 0 Comments

4ka rozširuje pokrytie najmodernejšou LTE sieťou

Štvrtý mobilný operátor aj naďalej aktívne rozširuje svoju LTE sieť. 4ka oznámila ďalšie mestá, ktorých obyvatelia môžu naplno využívať jej vysokorýchlostný mobilný internet.

Rýchly 4G signál 4ky sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Operátor rozširovaním pokrytia potvrdzuje svoje postavenie, že už dlho nie je štvorka, ale trojka v LTE pokrytí. Tento týždeň pribudli na mapu pokrytia významné okresné mestá ako Hlohovec, Humenné, Levoča, Ružomberok, Spišská Nová Ves.

„Medzi mestá s plným pokrytím pribudlo aj jedno z najvýchodnejších okresných miest Humenné. Popri ďalších mestách aj naďalej zahusťujeme našu sieť v lokalitách, kde už naše služby dostupné boli aj predtým, aby sme zvyšovali zákaznícky komfort Štvorkárov. K obciam s plným 4G pokrytím najnovšie pribudli aj menšie lokality ako Ivanka pri Nitre, Ladomerská Vieska, Častá a Rybany,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka v spolupráci so Slovenskou poštou od 9. mája 2016 spustila netradičnú súťaž pre zákazníkov s názvom Týždne 4ky, ktorá bude prebiehať postupne vo viacerých mestách v pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Tento týždeň kampaň prebieha aj v dvoch novopokrytých mestách.

 „Sme radi, že sa nám podarilo plne pokryť Humenné a Ružomberok práve v čase, keď sa v týchto mestách uskutočnia Týždne 4ky. Vďaka tomuto dokonalému naplánovaniu dostanú naši zákazníci okrem vecných darčekov aj darček v podobe plného pokrytia mesta 4G signálom,“ dodal P. Helexa.

Týždne 4ky potrvajú do 3. júla 2016 a uskutočnia sa postupne vo všetkých regiónoch Slovenska až na 96 poštách. Aktuálny zoznam pôšt, kde tento týždeň prebiehajú Týždne 4ky, nájdete tu.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá