19.5.2016 0 Comments

4ka rozširuje pokrytie najmodernejšou LTE sieťou

Štvrtý mobilný operátor aj naďalej aktívne rozširuje svoju LTE sieť. 4ka oznámila ďalšie mestá, ktorých obyvatelia môžu naplno využívať jej vysokorýchlostný mobilný internet.

Rýchly 4G signál 4ky sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Operátor rozširovaním pokrytia potvrdzuje svoje postavenie, že už dlho nie je štvorka, ale trojka v LTE pokrytí. Tento týždeň pribudli na mapu pokrytia významné okresné mestá ako Hlohovec, Humenné, Levoča, Ružomberok, Spišská Nová Ves.

„Medzi mestá s plným pokrytím pribudlo aj jedno z najvýchodnejších okresných miest Humenné. Popri ďalších mestách aj naďalej zahusťujeme našu sieť v lokalitách, kde už naše služby dostupné boli aj predtým, aby sme zvyšovali zákaznícky komfort Štvorkárov. K obciam s plným 4G pokrytím najnovšie pribudli aj menšie lokality ako Ivanka pri Nitre, Ladomerská Vieska, Častá a Rybany,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka v spolupráci so Slovenskou poštou od 9. mája 2016 spustila netradičnú súťaž pre zákazníkov s názvom Týždne 4ky, ktorá bude prebiehať postupne vo viacerých mestách v pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Tento týždeň kampaň prebieha aj v dvoch novopokrytých mestách.

 „Sme radi, že sa nám podarilo plne pokryť Humenné a Ružomberok práve v čase, keď sa v týchto mestách uskutočnia Týždne 4ky. Vďaka tomuto dokonalému naplánovaniu dostanú naši zákazníci okrem vecných darčekov aj darček v podobe plného pokrytia mesta 4G signálom,“ dodal P. Helexa.

Týždne 4ky potrvajú do 3. júla 2016 a uskutočnia sa postupne vo všetkých regiónoch Slovenska až na 96 poštách. Aktuálny zoznam pôšt, kde tento týždeň prebiehajú Týždne 4ky, nájdete tu.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá