Image
31.10.2016 0 Comments

4ka ovláda sociálne média na jednotku: SWAN Mobile získal cenu za najinovatívnejšie využitie nových médií

Projekt Signáloskúšači, ktorým na sociálnych médiách počas leta 4ka komunikovala výhody svojich produktov a rastúce pokrytie, ocenila odborná porota súťaže HERMES – Komunikátor roka 2016. Štvrtý mobilný operátor si z galavečera odniesol cenu za najinovatívnejšie využitie nových médií.

„Sociálne médiá sú pre nás prirodzeným prostredím, ktoré je nielen o marketingu, ale aj o zákazníckej podpore. V našej marketingovej komunikácii tento kľúčový nástroj má popredné miesto a sme radi, že si to odborná verejnosť všimla,“ hovorí obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.

Práve prostredníctvom Facebooku oslovila cez letné prázdniny 4ka svojich fanúšikov s tým, že hľadá štyroch dobrovoľníkov, ktorí počas týždňa precestujú Slovensko a otestujú jej služby. Štvoricu Signáloskúšačov na jej cestách sprevádzal štáb, ktorý každý večer na Facebooku a YouTube zverejnil zostrih z ich cesty.

„Tento projekt bol odvážny v tom, že celých sedem dní boli naši Signáloskúšači on-line. Dokonca sme im dali administrátorské prístupy k našim profilom na sociálnych sieťach a tak sami priebežne publikovali obsah zo svojich ciest na Instagrame, YouTube a Facebooku. Štáb, ktorý Signáloskúšačov sprevádzal v druhom vozidle, strihal záznamy zo dňa priamo počas presunov. Navyše každý večer sme avizovali súťaž v konkrétnom meste, kam sa tím musel dopraviť. Aj napriek menším komplikáciám počas nakrúcania, ako defekt na aute či pád konáru priamo na vozidlo štábu, celý tím Signáloskúšačov zvládol svoju úlohu na výbornú, čoho výsledkom boli zaujímavé a vtipné videá, ktoré len na Facebooku dosiahli viac ako 100-tisíc videní,“ spomína riaditeľ pre korporátnu komunikáciu hodlingu DanubiaTel, a.s., Roland Kyška.

Projekt Signáloskúšači realizoval SWAN Mobile v interných kapacitách, režisérkou bola Daša Krňanová, ktorá je aktuálne doktorandkou na Paneurópskej vysokej škole na fakulte masmédií a scenáristom i producentom bol hovorca spoločnosti Tomáš Stupavský, ktorý za SWAN Mobile osobne na slávnostnom galavečeri prebral cenu agentúry v kategórii najinovatívnejšie využitie nových médií.

Zoznam všetkých dielov projektu Signáloskúšači:
1. diel: Z Nitry do Kováčovej
2. diel: Z Banskej Bystrice na Kurinec
3. diel: Z Betliara na Zemplínsku šíravu
4. diel: Z Humenného do Vysokých Tatier
5. diel: Zo Štrbského plesa do Žiliny
6. diel: Zo Žiliny do Trnavy
7. diel: Z Kučišdorfskej doliny do Bratislavy

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá