Image
12.9.2016 0 Comments

4ka inovuje používanie dátových balíkov, za 5 eur ponúkne až 2 GB dát

Po zavedení možnosti automatickej obnovy dátového balíka GIGA, túto možnosť využíva stále viac dátujúcich zákazníkov 4ky. Nemusia sa takto starať o to, či náhodou neprečerpali gigabajt, ktorý majú v 4ke iba za jediné euro. Aj na ich podnet sa štvrtý operátor rozhodol inovovať existujúci balík GIGA PLUS, ktorý po novom ponúkne 1 GB dát len v sieti obchodného partnera, teda v tzv. národnom roamingu, za 4 eurá. Balík GIGA PLUS tak oddnes funguje ako doplnok k dátovému balíku GIGA.

Doterajší zákazníci GIGA PLUS v drvivej miere využívali tento balík naraz v sieti 4ky i v národnom roamingu, napríklad v práci alebo v škole v meste, večer alebo cez víkend na vidieku. Stávalo sa tak, že objem 1GB dát bol vyčerpaný primárne v sieti 4ky, a na dátovanie v sieti národného roamingu nemusel vždy zostať dostatočný objem dát v balíku. Preto si po novom môžu Štvorkári k balíku GIGA (1GB vo vlastnej sieti 4ky za 1 euro na 30 dní), zakúpiť ako doplnok balík GIGA PLUS s dátami už len pre sieť národného roamingu.

„Kým doteraz náš zákazník získal za 4 eurá len jeden gigabajt dát, po aktuálnej zmene dostane za 5 eur dva balíky a s nimi 2 GB dát na 30 dní. Navyše k obom balíkom oddnes ponúkame aj možnosť automatickej obnovy. S balíkmi GIGA a GIGA PLUS tak naši zákazníci získavajú väčšiu flexibilitu a transparentnosť, ktorá každému umožní vybrať si takú kombináciu dát, ktorá mu najviac vyhovuje,“ vysvetľuje obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.

Zákazníci 4ky, ktorí majú aktivovaní dátový balík GIGA, si môžu aktivovať doplnkový balík GIGA PLUS, s ktorým za nezmenenú cenu 4 eurá získajú celý 1GB dát, ktorý môžu predátovať v sieti obchodného partnera v národném roamingu. Zároveň, podobne ako pri balíku GIGA, môžu zákazníci aj s balíkom GIGA PLUS využiť automatickú obnovu dát, pre maximálny komfort všetkých dátujúcich Štvorkárov, ktorí si tak už viac nemusia strážiť spotrebu dát ani v sieti obchodného partnera v národnom roamignu.

Pre aktiváciu doplnkového balíka GIGA PLUS, je potrebné mať aktivovaný balík GIGA. Zaslaním SMS v textom „GIGA PLUS“ na skrátené číslo 950 v sieti 4ky zákazník získa balík 1GB  s automatickou obnovou, na použitie v sieti obchodného partnera v národnom roamingu. Po aktivácii balíka GIGA PLUS sa dáta prenesené cez sieť obchodného partnera v národnom roamingu odrátavajú iba z tohto balíka. Po prečerpaní 1GB dát sa automaticky aktivuje ďalší balík GIGA PLUS.

4ka pokračuje v intenzívnom budovaní vlastnej 4G siete, ktorú zahusťuje nielen v mestách, ale aj na vidieku. Začiatkom septembra pokryla najmodernejšou LTE technológiou desiatky nových lokalít a jej rýchla 4G sieť je dnes dostupná už pre viac ako 60% obyvateľstva. Vďaka tomu počet dátujúcich zákazníkov a množstvo prenesených dát v sieti 4ky neustále rastie. Štvrtý mobilný operátor neustálym rozširovaním 4G pokrytia potvrdzuje svoje dlhodobé postavenie trojky v LTE pokrytí na Slovensku.

Autor: Redakcia
4ka

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá