11.9.2012 0 Comments

3D HD Ready projektor Epson ponúka zábavu za priaznivú cenu

Spoločnosť Epson predstavuje model EH-TW550 - cenovo dostupný, ľahký HD-Ready 3D projektor s podporou rozlíšenia 720p, ktorý je možné ľahko prenášať z miesta na miesto. Projektor EH-TW550 je ideálny na všestrannú rodinnú domácu zábavu, ako je sledovanie športových stretnutí, televízie a filmov či hranie hier, a ponúka:
  • Technológiu 3LCD s rovnako jasným bielym a farebným svetelným výstupom zaručujúcim živé a verné zobrazenie
  • Voľbu farebných režimov vhodných pre dané prostredie a použitie
  • Funkciu rozdelenia projekčnej plochy
  • Rádiofrekvenčnú (RF) 3D technológiu zaručujúcu silný signál pre 3D okuliare
  • 3ročnú záruku na lampu

Funkcia rozdelenia projekčnej plochy projektora umožňuje sledovanie dvoch rôznych zdrojov zároveň - ideálne na priebežnú kontrolu športových výsledkov alebo prechádzanie televíznymi kanálmi.

Štíhle telo projektora EH-TW550 je tak ľahké, že ho môžete ľahko prenášať medzi izbami alebo si ho vziať ku kamarátovi. Vďaka manuálnej horizontálnej a automatickej vertikálnej korekcii lichobežníkového skreslenia je inštalácia projektora veľmi jednoduchá.

Technológia 3LCD od spoločnosti Epson a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup, dosahujúci až 3 000 lúmenov, zaručujú prirodzenú a presnú reprodukciu farieb do najmenších detailov. Farby je možné optimalizovať pomocou štyroch režimov, aby vyhovovali danému použitiu a prostrediu: obývačka, dynamický, kino a hra.

Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tento cenovo dostupný HD Ready 2D a 3D projektor je vynikajúcou voľbou pre celú rodinu - od herných párty detí až po filmové večery ich rodičov. Navyše sa môže pochváliť trojročnou zárukou na lampu, takže môžete byť úplne pokojní."

Projektor EH-TW550 je kompatibilný so samostatne predávanými rádiofrekvenčnými 3D okuliarmi s aktívnou clonou, ktoré je možné nabíjať prostredníctvom USB portu a používať až 10 metrov od projektora.

Projektor EH-TW550 bude dostupný od decembra 2012.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 4

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá