11.9.2012 0 Comments

3D HD Ready projektor Epson ponúka zábavu za priaznivú cenu

Spoločnosť Epson predstavuje model EH-TW550 - cenovo dostupný, ľahký HD-Ready 3D projektor s podporou rozlíšenia 720p, ktorý je možné ľahko prenášať z miesta na miesto. Projektor EH-TW550 je ideálny na všestrannú rodinnú domácu zábavu, ako je sledovanie športových stretnutí, televízie a filmov či hranie hier, a ponúka:
  • Technológiu 3LCD s rovnako jasným bielym a farebným svetelným výstupom zaručujúcim živé a verné zobrazenie
  • Voľbu farebných režimov vhodných pre dané prostredie a použitie
  • Funkciu rozdelenia projekčnej plochy
  • Rádiofrekvenčnú (RF) 3D technológiu zaručujúcu silný signál pre 3D okuliare
  • 3ročnú záruku na lampu

Funkcia rozdelenia projekčnej plochy projektora umožňuje sledovanie dvoch rôznych zdrojov zároveň - ideálne na priebežnú kontrolu športových výsledkov alebo prechádzanie televíznymi kanálmi.

Štíhle telo projektora EH-TW550 je tak ľahké, že ho môžete ľahko prenášať medzi izbami alebo si ho vziať ku kamarátovi. Vďaka manuálnej horizontálnej a automatickej vertikálnej korekcii lichobežníkového skreslenia je inštalácia projektora veľmi jednoduchá.

Technológia 3LCD od spoločnosti Epson a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup, dosahujúci až 3 000 lúmenov, zaručujú prirodzenú a presnú reprodukciu farieb do najmenších detailov. Farby je možné optimalizovať pomocou štyroch režimov, aby vyhovovali danému použitiu a prostrediu: obývačka, dynamický, kino a hra.

Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tento cenovo dostupný HD Ready 2D a 3D projektor je vynikajúcou voľbou pre celú rodinu - od herných párty detí až po filmové večery ich rodičov. Navyše sa môže pochváliť trojročnou zárukou na lampu, takže môžete byť úplne pokojní."

Projektor EH-TW550 je kompatibilný so samostatne predávanými rádiofrekvenčnými 3D okuliarmi s aktívnou clonou, ktoré je možné nabíjať prostredníctvom USB portu a používať až 10 metrov od projektora.

Projektor EH-TW550 bude dostupný od decembra 2012.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá