20.12.2012 0 Comments

333 mp3 zdarma k notebookom HP ENVY

Každý zákazník, ktorý si zakúpi od 5.12.2012 vybraný notebook HP ENVY, získava navyše 333 ľubovoľných skladieb zo širokého hudobného katalógu vydavateľstva Universal Music Group

Spoločnosť HP oznámila zaujímavú predvianočnú ponuku. Každý zákazník, ktorý si zakúpi vybraný notebook HP ENVY na českom a slovenskom trhu, získa navyše 333 MP3 podľa ľubovoľného výberu z katalógu prestížneho vydavateľstva Universal Music Group. Touto možnosťou sa rozširuje ponuka platformy HP Connected Music1.

Pri zakúpení notebooku HP Envy2 s Beat Audio zákazník dostane priamo u obchodných partnerov HP poukážku s kódom, ktorá zaisťuje predplatné na 90 dní na 333 skladieb vo formáte mp3 zdarma. Celkom sa dá stiahnuť maximálne 111 skladieb za 30 dní a 333 mp3 počas 90 dní.

„Zákazníci môžu počúvať a sťahovať piesne z bohatej ponuky popových, rockových, alternatívnych a ďalších žánrov od českých, slovenských i zahraničných interpretov. Ponuka je naozaj pestrá a možno si vyberať napríklad medzi interpretmi ako sú Madonna, Justin Bieber, Lady Gaga, Rihanna, No doubt, The Killers, Robbie Williams, či Kryštof, Xindl X, Ewa Farna, Katarína Knechtová a rad ďalších. Zákazník týmto získava k notebooku HP navyše hodnotu darčeka v približnej cene 300 eur", spresnila Jana Kučerová, marketingová manažérka HP.

Vďaka exkluzívnemu obsahu a bezkonkurenčnému katalógu svetových umelcov, ktorým Universal Music disponuje, spolupráca medzi HP a Universal Music Group prináša temer neobmedzenú dávku modernej hudby do vybraných najnovších modelov osobných počítačov HP pre domácich používateľov. Hudobná ponuka skladieb od UMG je veľmi pestrá a neustále sa aktualizuje, dá sa v nej jednoducho vyhľadávať, vytvárať vlastné playlisty a zdieľať albumy, či najčerstvejšie informácie cez sociálne siete alebo e-mail.

Každý zaregistrovaný používateľ dostane možnosť bezplatne pristupovať k portálu HP Connected Music v čase 90 dní od registrácie. Po uplynutí tohto času bude možné na portáli naďalej súťažiť, avšak používatelia už nebudú môcť definovať playlisty, ani počúvať rádiá a k dispozícii budú len 30 s ukážky hudobných skladieb.

Dostupnosť

Poukážka 333 pre MP3 je súčasťou nasledujúcich domácich počítačov a notebookov HP s operačným systémom Microsoft Windows 8 v Českej a Slovenskej republike:

HP Envy Ultrabook 4 1150-ec

HP Envy TouchSmart Ultrabook 4 1160-ec

HP Envy Ultrabook 6 1150-ec

HP Envy dv6 7250-ec

HP Envy dv7 7230-ec

HP Envy dv7 235-ec

HP Envy m6 1150-ec

HP Envy m6 1140-ec


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá