Image
29.5.2014 0 Comments

10" tablet s certifikáciou pre explozívne prostredie bude stáť 2589 eur

Toughbook FZ-G1 ATEX2.jpg Spoločnosť Panasonic uviedla verziu 10,1" tabletu Toughpad FZ-G1 s operačným systémom Windows 8 Pro (vychádzajúceho z 1. generácie) a s certifikáciou ATEX na použitie v prostredí, kde hrozí nebezpečenstvo výbuchu, napr. v ropnom a plynárenskom priemysle.

Aby mohol byť tablet certifikovaný podľa štandardu ATEX, vyvinul Panasonic špeciálnu batériu a uložil zariadenie do špeciálne vytvoreného koženého puzdra.

Toughpad FZ-G1 využíva najnovšiu technológiu panelu IPSα, ktorá poskytuje jas 800 cd/m² a prináša novú úroveň kvality zobrazenia pre používateľov pracujúcich v teréne.
Má armádnu certifikáciu odolnosti MIL-STD-810G a ochranu proti prachu a vode podľa IP65. So vstavanou technológiou na úsporu energie, ako je snímač okolitého osvetlenia, môže tablet Toughpad FZ-G1 fungovať 8 hodín v zónach klasifikovaných podľa štandardu ATEX.

Je štandardne vybavený prednou webovou kamerou a voliteľnou zadnou kamerou 3 Mpx s možnosťou dvojitého blesku, čo umožňuje jasné fotografovanie dokumentov, predmetov alebo pracoviska. Klávesy Windows a programovateľné klávesy aplikácií na prednej strane zariadenia pomáhajú pracovníkom prechádzať medzi aplikáciami a nástrojmi jediným stlačením tlačidla.

Toughbook FZ-G1 ATEX sa bude v Európe predávať od júna 2014. Odhadovaná predajná cena by sa mala začínať od 2589 eur + DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Produkty

Smart okuliare ponúknu cez rozšírenú realitu rovnaké funkcie ako smart hodinky. Uvidíme ich na CES 2017

01.12.2016 00:19

Výrobca Vuzix sa snaží spojiť svet nositeľnej elektroniky s rozšírenou realitou vo svojich inteligentných slnečných okuliaroch Blade 3000. Majú poskytnúť používateľovi priehľadový displej, ktorý v mno ...

Produkty

ASUS ZenFone 3 Max v predaji už aj na Slovensku. S veľkou 4100 mAh batériou dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac

30.11.2016 00:07

Spoločnosť ASUS uviedla do predaja nový smartfón ASUS ZenFone 3 Max. Novinka v portfóliu smartfónov ZenFone 3 ponúka 5,2-palcový HD IPS displej, procesor MediaTek a najmä veľkú 4100 mAh batériu, ktorá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá